Klaipėdos universiteto absolventams įteikti diplomai

Keli šimtai Klaipėdos universiteto absolventų atsiėmė mokslų baigimo diplomus. Šiemet pirmą kartą diplomai per iškilmingą šventę įteikti ir mokslų daktarams.

Klaipėdos universiteto miestelio aikštė vakar net du kartus prisipildė šventiško šurmulio – čia surengtos dvi aukštosios mokyklos absolventų diplomų įteikimo ceremonijos.

Universiteto atstovų teigimu, šiųmetės šventės pobūdį padiktavo neseniai pasibaigęs karantinas. Saugumo sumetimais ceremonijos surengtos atviroje erdvėje ir išskirtos į dvi dalis.

Klaipėdos universiteto miestelio aikštėje įgytą išsilavinimą patvirtinantys diplomai buvo įteikti 633 absolventams.

Diplomus gavo 421 bakalauras, 186 magistrai, 22 profesinių pedagogikos studijų absolventai.

Tiesa, daliai šios laidos absolventų diplomai buvo įteikti dar sausį. Tuomet juos gavo 198 mokslus baigusieji. Taigi iš viso šiais metais diplomai įteikti 831 29-osios laidos absolventui.

Labiausiai pasižymėję Klaipėdos universiteto studentai už studijų metais atskleistus gabumus, įdėtas pastangas bei džiuginančius rezultatus atsiėmė diplomus su pagyrimu bei socialinių partnerių premijas.

Šiemet diplomai pirmą kartą įteikti visų pakopų absolventams. Anksčiau per iškilmes mokslų baigimą patvirtinantys dokumentai būdavo atiduodami bakalaurams ir magistrams, o šiemet diplomus atsiėmė ir mokslų daktarai. Paprastai diplomai jiems būdavo įteikiami atskirai.

"Ši diena bus įsimintina visai universiteto bendruomenei. Džiaugiamės, kad turime tokią gausią jaunų ir gabių žmonių minią. Tikime, kad universitete įgytos žinios pasitarnaus profesiniame kelyje ir padės siekti karjeros aukštumų", – teigė Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Diplomų įteikimo šventės metu absolventus ir akademinę bendruomenę sveikino ir miesto valdžios atstovai, susirinkusiuosius džiugino vaikinų grupė "DiscoVery".NAUJAUSI KOMENTARAI

Kokiam

Kokiam portretas
Senienas i antiquariata

Kokius

Kokius portretas
ten puodus į viršų mėto? Lietuvos studentai niekad kaip kunigai su sutanom nevaikščiojo ir tik gimnazistai turėjo kepuraites. Su snapeliu. Jeigu būtų pagal visus papročius tai vaikinai turėtų būti su kostiumais o merginos su atitinkama iškilminga apranga.Prisigraibė buduliai amerikonizmų..

1

1 portretas
UAB MAXIMA
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių