Klaipėdos savivaldybėje administracijos direktoriaus pareigas pradeda eiti A. Žukas

  • Teksto dydis:

Darbą Klaipėdos savivaldybėje penktadienį pradėjo naujai paskirtas administracijos direktorius Andrius Žukas, pranešė savivaldybė.

Kaip skelbiama, administracijos direktorius – koalicijos partnerių – partijos „Laisvė ir teisingumas“ pasiūlytas kandidatas.

„Man asmeniškai imponuoja, kad naujasis savivaldybės administracijos direktorius turi patirties tiek versle, tiek valstybės tarnyboje. Tikėtina, kad supras ir verslo principus, kurie aktualūs savivaldos gyvenime, ir kaip veikia valstybės tarnyba, viešojo sektoriaus darbo principus paisant įstatyminės bazės, etikos ir kultūros. Tikiuosi šio žmogaus efektyvaus darbo ir sėkmingo įsiliejimo į kolektyvą“, – sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Anot savivaldybės, A. Žukas yra įgijęs aukštąjį išsilavinimą, turi ekonomikos bei matematikos magistro laipsnius, studijavo Klaipėdos ir Kauno technologijos universitetuose. Apie 17 metų A. Žukas dirbo privačiame versle, vėliau – valstybiniame sektoriuje, paskutinius penkerius metus – Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

Pradėdamas darbą pirmiausiai noriu detaliai susipažinti su savivaldybės strateginiais planais, vykdomomis bei planuojamomis priemonėmis.

„Pradėdamas darbą pirmiausiai noriu detaliai susipažinti su savivaldybės strateginiais planais, vykdomomis bei planuojamomis priemonėmis. Tikiuosi, savo darbu sėkmingai prisidėti prie valdančiosios koalicijos užsibrėžtų tikslų ir uždavinių įgyvendinimo“, – sako naujasis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Pagal Vietos savivaldos įstatymą, savivaldybės administracijos direktorius organizuoja savivaldybės administracijos darbą, tvirtina struktūrinių padalinių veiklos nuostatus, įstatymų nustatyta tvarka priima ir atleidžia darbuotojus, atlieka kitas priskirtas personalo valdymo funkcijas.

Jis taip pat tvirtina savivaldybės administracijos metinius veiklos planus ir kitus strateginio planavimo dokumentų įgyvendinimą detalizuojančius dokumentus, kontroliuoja jų įgyvendinimą, atsako už vidaus administravimą, valdo savivaldybės administracijai skirtus biudžeto asignavimus, įstatymų nustatytais atvejais organizuoja teritorijų bei žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimą.

Direktorius už įstatymų, Vyriausybės, savivaldybės tarybos, mero sprendimų įgyvendinimą savivaldybės teritorijoje jo kompetencijai priskirtais klausimais tiesiogiai ir asmeniškai atsako merui.

Klaipėdos taryboje koaliciją sudaro A. Vaitkaus komitetas „Ištikimi Klaipėdai“, partija „Laisvė ir teisingumas“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga ir Lietuvos socialdemokratai. NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuo vilko ant meškos

Nuo vilko ant meškos portretas
Koks verslininkas eis dirbt i mokesciu inspekcija? Nevykelis. Vadovavo big prekybos centrui kol tas nepavirto i mola. Kaip sakoma nuo vilko ant meškos, blogiau nei neniškis negalėjo būt, bet atsirado. Laukiam tapino expertizės

tam Ne ne

tam Ne ne portretas
taip ir nesupratau apie ką tu čia ir kaip ,,nusidergei"..:D)

Klpd.

Klpd. portretas
Kaip sakoma ,,Pažiūrėsim kai dugną dėsim". O laikas tikrai parodys..o mes tikrai viską pasistengsim sužiūrėt, ,,sugraibyt", suuost..:D) Klaipėda turi ne tik neeilinių swolaciu, vagių, bet ir neblogų vadovų, gerų KU protų ar šaip šviesuolių, ir (svarbiausia:D) įkyrių, visur kišančių nosį nepriklausomų visuomenininkų norinčių mūsų mylimam uostamiesčiui ir jo gyventojams tik gero
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių