Aikštė prie Meridiano sekmadienį tampa karališko laisvalaikio oaze. Čia vyksta karietų lenktynės – sėdėti jose gali tik mažieji princai ir princesės, o jų tėveliai ar mamytės turi tapti jas tempiančiais žirgais. Veikia princų ir princesių papuošalų dirbtuvės, iškilmingų karališkų šukuosenų salonas, galima nusikalti Jūros šventės karalystės monetų, pasigaminti karališko laivyno laivą – karavelę.
Norintys gali net pagulėti karališkoje supamojoje lovoje.
Taip pat vyksta ekskursijos į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą. Čia galima pamėginti navigaciniu terniruokliu, kuriuo terniruojasi ir būsimieji jūrininkai, įvesti laivą į Klaipėdos uostą.
Iškilmingai 54-osios Jūros šventės pabaigai – vakaro koncertai ir Kuršių marių regatos pirmojo etapo nugalėtojų apdovanojimas.
Naujausi komentarai