Klaipėdoje Kaziuko mugė vilios linksmintis

Jau šiandien Teatro aikštė taps klaipėdiečių traukos centru. Čia vyks pirmuoju pavasario pranašu vadinama Kaziuko mugė.

Prekeiviai ir amatininkai savo vietose įsikurs nuo pat ryto. Aikštę užpildys geriausi pynėjai, kalviai, puodžiai, audėjai, kepėjai, aludariai bei kiti amatininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių.

Oficialus šventės atidarymas vyks mugei jau įsilingavus – šeštadienį 12 val.

Tada bus pagerbti visi Teatro aikštėje tuo metu būsiantys Kazimierai, Kazytės ir Kaziukai.

Kaip jau yra įprasta, Kaziuko mugė bus ne tik prekyvietė, bet ir linksmybės, todėl iki popietės aikštėje skambės muzika ir pokštai.

Klaipėdiečiai turės progą susipažinti su ne visiems žinomomis grupėmis, bet ir smalsumą skatinančiomis negirdėtomis. Šeštadienį aikštėje pasirodys instrumentinės muzikos grupė „Pečius griūn“, Palangos kultūros ir jaunimo centro pagyvenusių liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“ ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Banguolis“, Salantų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Strazdelis“, Šilalės kultūros centro linksmos muzikos ansamblis „Padkava“, Klaipėdos miesto pagyvenusių žmonių asociacijos muzikantai.

Šeštadienį 13, 14 ir 15.30 val. „Vinetu kaimo“ indėnų kultūros entuziastai burs būgnų ratą.

Sekmadienį Kaziuko mugę bus galima aplankyti dar kartą. Tądien sceną okupuos jaunieji atlikėjai.

11.30 val. savo pasirodymu šventės antrąją dieną pradės jaunimo muzikos grupė „Skating in Pijamas“.

Vidurdienį vedėjai pakvies piešinių konkurso rengėjus, jie papasakos apie šį konkursą ir apdovanos nugalėtojus.

Po to vėl skambės muzika, ant scenos pasirodys šokėjai. Pasirodys muzikinis duetas Gabrielė Nausėdaitė-Buziliauskė ir Simas Buziliauskas su šokių grupe „Palangos Vėtrungė“. Po jų gerbėjus džiugins jaunimo muzikos grupė „All Forever“, o 14 val. prasidės atlikėjos iš Ukrainos Anastasijos Nova ir šokių studijos „Salūnas“ programa.

Aikštėje bus ne tik prekiaujama, čia bus galima apžiūrėti triušių ir balandžių parodą, dalyvauti įvairiose pamokėlėse, žaisti mediniais lauko žaidimais, suksis karuselės.

Šeštadienį ir sekmadienį dėl Kaziuko mugės eismas Tiltų gatve bus draudžiamas. Visą šeštadienį ir sekmadienį iki 19 val. miesto autobusai važiuos apylanka Pilies gatve.


Šiame straipsnyje: Kaziuko mugėmugė

NAUJAUSI KOMENTARAI

aciu

aciu portretas
Kad pranešame apie renginį iš anksto..

Keista

Keista portretas
Kaziuko mugė su indėnų būgnais? Tik "Klaipėdos šventės" gali taip , atsiprašau, duirnai sugalvoti. Tęsiam Žiobrio laikų tradicija, kai per jūros šventę kišdavo palstikines palmes... Ar jau ir indėnų palikuonių turime? Tiek tautinių bendrijų Klaipėdoje, o senovinėje šventėje jiems nėra vietios?

programa

programa portretas
programa džiugina...eisiu šiandien , jaunimas rytoj )))
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių