Šiuo metu baigiami darbai Sausio 15-osios gatvėje – čia klojama nauja asfalto danga, o liepą numatyta įrengti lauko apšvietimą. Tuo metu Baltijos prospekto atkarpose dviračių ir pėsčiųjų takų remontas jau užbaigtas.
„Kiekvienas naujas takas – tai ne tik asfaltas ar trinkelės, tai mūsų tvirti žingsniai siekiant tvarumo, o taip pat ir saugumo bei patogumo gyventojams. Praėjusiais metais įrengėme dvigubai daugiau dviračių takų nei užpernai“, – pranešime cituojamas Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.
Birželį darbai prasidės ir Minijos gatvėje, kur bus vykdomas kapitalinis dviračių bei pėsčiųjų takų remontas. Projektas suskirstytas į tris etapus, tačiau visi jie bus įgyvendinami vienu metu. Bus atnaujinti takai Minijos gatvės ruožuose nuo Baltijos prospekto iki Varnėnų gatvės (įskaitant atkarpą iki Nemuno g. 8), nuo Varnėnų g. iki Minijos g. 19 bei nuo Minijos g. 19 iki Sausio 15-osios g., taip pat Pilies gatvės atkarpoje iki Priešpilio g.
Visuose etapuose numatyta įrengti modernius takus: dviratininkams – su raudonos spalvos asfalto danga, pėstiesiems – su šviesiai pilkomis trinkelėmis. Iš viso bus atnaujinta 2,088 km pėsčiųjų takų ir 2,204 km dviračių takų.
Taip pat bus įrengtos naujos automobilių stovėjimo aikštelės, suoliukai, dviračių stovai, apsauginės tvorelės bei naujas viešojo transporto stotelės paviljonas. Projekte numatytas ir takų bei gatvių apšvietimas, naujas dangos ženklinimas bei sprendimai paviršinio vandens nuvedimui. Visi takai bus pritaikyti žmonėms su negalia.
Remonto darbus vykdys bendrovė UAB „VVARFF“, projekto vertė – beveik 1,1 mln. eurų.
Artimiausiu metu planuojamas ir dviračių takų įrengimas N. Uosto g. Šiuo metu šiose teritorijose nėra atskiros infrastruktūros dviratininkams, o esami šaligatviai – prastos būklės.
Naujausi komentarai