Klaipėdiečiai suskubo pirkti prekių remontui ir gėlių

Palengvintos karantino sąlygos pradžiugino klaipėdiečius ir jie plūstelėjo į prekybos centrus. Akivaizdu, kad dabar žmonėms aktualiausi remonto ir žemės ūkio darbai, todėl daugiausiai pirkėjų sulaukia būtent šiomis prekėmis prekiaujantys prekybos centrai.

Šeštadienio vidurdienis iki pandemijos buvo laikas, kai į bet kurį didesnį prekybos centrą suvažiuodavo daugiausiai žmonių, o automobilių aikštelės būdavo sausakimšos.

Šis šeštadienis tapo ta džiaugsminga diena, kai pagaliau plačiai duris atvėrė ne tik maisto produktais prekiaujančios parduotuvės.

Tiesa, ne visos jos sulaukė tiek lankytojų, kiek panašiomis dienomis būdavo anksčiau.

Vienas didžiausių uostamiesčio prekybos centrų vidurdienį atrodė apytuštis. Daugiau pirkėjų buvo kosmetikos, buitinės technikos ir nebrangių prekės ženklų drabužių parduotuvėse.

Kavinės ir restoranai vis dar uždaryti, dirba tik kavą išsinešti verdantys verslininkai.

Parduotuvėse-galerijose juvelyriniais dirbiniais prekiaujančios pardavėjos perpiet dar tik dėliojo papuošalus į vitrinas, bet juos apžiūrėti norinčiųjų nesimatė. Automobilių aikštelėse buvo erdvu.

Užtat centrai, kuriuose parduodami statybos, remonto ir žemės ūkio dalykai bei augalai priminė geriausius laikus.

Šilutės plente prie vieno didžiausių tokio tipo centrų pirkėjai išsirikiavo į labai ilgą eilę, nes įeiti vidun leidžiama tik per vieną įėjimą, išeiti galima per kitą.

Iš įsigytų prekių galima spėti, kad nemaža dalis žmonių šį savaitgalį lankys kapus. Daugelis pirko gėles, krovė į bagažines maišus su substratu augalams.

Panašiai atrodė ir aikštelė prie toje pačioje gatvėje veikiančio didžiulio prekybos centro. Čia žmonės zujo kaip skruzdės, juolab, kad jame veikia ir didelė maisto parduotuvė.

Visuose prekybos centruose griežtai paisoma karantino reikalavimų, o kai kuriuose jų darbuotojai net dalijo medicinines kaukes.NAUJAUSI KOMENTARAI

Karantino konfūzai

Karantino konfūzai portretas
Tai, kad švelnina karantino sąlygas yra sveikintina. Tačiau pastebėta ir kai kurių blogų dalykų. Pavyzdžiui, leido sodinukų prekybą lauke. Tai į turgavietes prie didžiųjų miestų plūstelėjo prekybininkai augalus vežantys iš Lenkijos. Sudarytos sąlygos virusui sklisti iš Lenkijos į Lietuvą ir dar po visą Lietuvą. Čia galėtų būti įvestas protingas reguliavimas - neleisti važinėtis augalų prekeiviams po visą Lietuvą, o prekiauti tik savo rajonuose ar miestuose. Ir verslas vietinis nekentėtų, ir augalų būtų. Baladojimąsi dėl augalų į Lenkiją iš viso reikėtų uždrausti. Tai skatintų vietinius augintojus daugiau auginti augalų.

Niekada nieko

Niekada nieko portretas
neužsiperku iš anksto.Klaipėdoje puikus ir nebelekoks ūkinių PC pasirinkimas.O čia va tik - babach ir Koronas.Ir sėdžiu namie juodai. Karantinuojuosi ir bijau. Ir pykstu.Ant vyro, vaikų, ant viso pasaulio. Kad ketinimai balandžio mėnesį nusipirkt 2 slyvas ir 1 obelį sodinimui eina šuniui ant uodegos..O kur dar nedasipirktos sėklos ir lentos-lentelės po žiemos vėjų nuniokotam vasarnamiui? :(...Nu žodžiu..Gerai kad atsidarė. Mes tebesam gerokai išgasdinti tos zarazos todėl manau kad visi pavyzdingai laikysimės visų viruso ir Verygo diktuojamų taisyklių

K

K portretas
Jau Klaipedoj, kur daugiausiai per visa Lietuva nustato serganciu korona, maziausiai reikejo susvelninti ta karantina.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių