Dovana Klaipėdai – nemokamas vanduo

Uostamiesčio gyventojai buvo kviečiami į stacionarių vandens gertuvių atidarymo šventę. Kokybiško, sveiko ir nemokamo vandens nuo šiol bus galima rasti net keturiose miesto vietose. Gertuvės bus prieinamos ne tik klaipėdiečiams ar miesto svečiams, bet ir jų keturkojams.

Šias gertuves įdiegė įmonė "Klaipėdos vanduo". Pasak jos direktoriaus Benito Joniko, tai vienas būdų eiti tvarumo link.

"Nors ir mažais žingsniais, keliaujame tvarumo link. Atsisakome plastiko buteliukų, naudosime gertuves. Norisi pasidžiaugti mūsų vandeniu, jis yra be galo kokybiškas. Vos 2–3 proc. žmonių pasaulyje gauna tokį tyrą vandenį, kuris yra saugus ir sveikas gerti", – teigė B.Jonikas.

Iš šių gertuvių bus galima įsipilti vandens į savo nešiojamąją gertuvę arba atsigerti tiesiai iš fontanėlio.

Jos patogios ir keturkojų šeimininkams, kaskart mieste ieškantiems vietų, kur pagirdyti savo augintinį. Tad šalia gertuvių žmonėms, ant žemės, visada veiks ir gertuvė augintiniui.

Dar turime daug ką nuveikti.

Kokybišku ir kasdien tikrinamu vandeniu atsigaivinti bus galima iš naujų trijų stacionarių gertuvių, esančių Tomo gatvėje prie Teatro aikštės, prie laivo "Meridianas", Lietuvininkų aikštėje ir iš jau kelerius metus veikiančios gertuvės, įkurtos prie Vasaros estrados.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sakė, kad įmonės teikiamas vanduo – tikra dovana Klaipėdai.

"Vanduo, kurio galima atsigerti čia, centre, reprezentacinėse miesto aikštėse, įgauna kitą prasmę. Bendrovės vanduo iš tikrųjų yra tas, kuriuo galite mėgautis, džiaugtis, kad geriate sveiką ir švarų vandenį. Leisiu sau pajuokauti, kad ten, kur vanduo įbėga, reikia galvoti ir kur jis turėtų išbėgti. Dar turime daug ką nuveikti, kad miestas ir senamiestis būtų jaukesni", – kalbėjo meras.

Daugiau informacijos – LNK vaizdo įraše:

 

 

Po sveikinimo žodžių vaikai ir jaunuoliai buvo kviečiami dalyvauti viktorinoje bei laimėti naujų gertuvių.NAUJAUSI KOMENTARAI

tam Mieste

tam Mieste portretas
eiktu nx susavo tais ,,giliai įžeidžiat" Tegu Dulkys už juos pergyvena o ne aš. Ir tep gyvent h u jowa o aš dar sirgsiu svetimom nelaimėmėm?

Liaudies išmintis naivuoliams

Liaudies išmintis naivuoliams portretas
Nemokamas būna tik sūris pelėkautuose ir tai tik pirmą ir paskutinį kartą...

flinstounas

flinstounas portretas
bambaliai jau paruošti pripildymui, nes reik atsiimti už abonentinį kuris neaišku kam mokamas, dabar žinom kam, tai ir pasinaudosim
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių