Dėl siaubingų kamšačių Klaipėdoje – skubus pasitarimas

Liepų gatvė nuo pirmadienio tapo sunkiai įveikiama dėl pakeistos šviesoforo veiklos. Vakar skubiai sušaukę neeilinį pasitarimą savivaldybės valdininkai pareikalavo bent laikinai atkurti ankstesnįjį šviesoforo darbo ciklą, kad vienoje pagrindinių miesto gatvių nesiformuotų kamšatys.

„Į savivaldybę skambino vairuotojai, skambino Kelių policijos vadas Mindaugas Džermeika, skambino meras. Visi pranešinėjo, kad Liepų gatvė nuo pirmadienio tapo nebepravažiuojama, kad ten stringa eismas. Reikėjo skubiai reaguoti“, – vakar pasakojo Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento vadovas Liudvikas Dūda, sukvietęs skubų pasitarimą.

Klaipėdiečiai liejo įtūžį interneto portaluose ir tikino, kad piko valandos važiuojantiesiems Liepų gatve šią savaitę tapo tikru košmaru. Žmonės ėmė gailėti ne tik laiko, bet ir piktinosi dėl didžiulės kamšatyse stovinčių su įjungtais varikliais automobilių taršos. Jie koneveikė visus, ką gali ir kaltino neveiklumu.

Vytauto Liaudanskio nuotr.

Šiame savivaldybėje vykusiame susitikime dalyvavo administracijos direktorius Gintaras Neniškis, Transporto skyriaus vadovas Rimantas Mockus, Kelių policijos vadas, Liepų gatvėje naują prekybos centrą statančios statybos įmonės atstovai.

Pasirodo, dėl naujojo prekybos centro vykstantys kelio darbai pasiekė tokios stadijos, kai atėjo laikas pastatyti naujus šviesoforus. Platinant kelią senieji šviesoforai buvo atsidūrę naujos eismo juostos viduryje, todėl jus reikėjo išmontuoti ir įrengti naujus.

Pasirodo, dėl naujojo prekybos centro vykstantys kelio darbai pasiekė tokios stadijos, kai atėjo laikas pastatyti naujus šviesoforus.

„Atvyko rangovo atstovai, žodis po žodžio, sakinys po sakinio ir tapo aišku, ką reikia padaryti. Šviesoforų veikimo ciklas buvo sumodeliuotas kompiuteriais, galvojo, kad padarė geriau, bet pasirodė, kad buvo blogiau. Viena kryptimi po pakeitimo labai uždelsė važiavimą, kita kryptimi padarė pernelyg trumpą laiką pravažiuoti. Teoriškai atrodė viskas gražiai, bet paaiškėjo, kad praktikoje yra kitaip. Susirinkome ir nutarėme, kad reikia atkurti buvusį iki šiol šviesoforo veikimo ciklą. Po to galvosime, kaip jį tobulinti į gerąją pusę, o ne į blogą. Mums pažadėta, kad ketvirtadienį ryte šviesoforas vėl veiks, kaip praėjusią savaitę ir ilgą laiką iki tol. Aišku, vėliau eismas šioje gatvėje pagerės, nes išvažiuoti iš miesto bus galima trimis eismo juostomis: dviem važiuosime tiesiai, viena – į dešinę, taip pat ir įvažiuojant“, – tikino L.Dūda.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vitalijus.

Vitalijus. portretas
Geriausia išeitis. Tai vietuj kryžkeliiu juostu,pastatyti žiedus. Tada automobiliu srautas žymiai sumažetu. Taip daro švedija ir kitos europos šalis.

O Ko verta Rimkų sankryža?

O Ko verta Rimkų sankryža? portretas
Gal įmanoma kažkaip pareguliuoti tuos gelezinkeliu srautus rytinio pkko metu? Dabar gi rimkuose ryte nuo 7:20 pravažiuoja kokie 2 sastatai krovininio ir 1 keleivinis į Šilute. Nu absurdas ne kitaip. Gal gali jie važiuoti kokia 8:30???

***

*** portretas
Dar zalias rodykleles sukti i desine nuimkit ir viskas bus OK
VISI KOMENTARAI 43
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių