„Real“ iškovojo penktąją pergalę, M.Pocius patyrė traumą

Penktąją pergalę septintosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir šešių ekipų C grupės lyderiu tapo bei kelialapį į antrąjį varžybų etapą užsitikrino Madrido „Real“ (Ispanija) klubas su Martynu Pociumi, ketvirtadienį išvykoje 72:65 (20:15, 16:15, 17:17, 19:18) įveikęs Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) ekipą.

Antrojo kėlinuko pradžioje aikštelėje pasirodęs ir vos 1 minutę bei 16 sekundžių aikštelėje išbuvęs lietuvis patyrė kojos traumą ir pasižymėti nespėjo.

19 taškų nugalėtojams pelnė Sergio Rodriguezas, 13 - Rudy Fernandezas, 11 - Nikola Mirotičius.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Danilo Gallinaris (13 tšk.), Stefano Mancinellis (12 tšk.) bei Drew Nicholas (11 taškų).

Kitose rungtynėse C grupės lyderio pozicijas praradę Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) krepšininkai: svečiuose 71:74 nusileido Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipai:

Belgrado „Partizan“          - Tel Avivo „Maccabi Electra“         74:71
(24:17, 15:20, 15:11, 20:23)
Milan Macvan          22       Devin Smith           12
Nikola Pekovič        17       Jordan Farmar         11
Vladimir Ličič        15       Sofoklis Schortsianitis 10

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Madrido „Real“ (Ispanija)                5  2  615:560
2. Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis)   5  2  547:515
3. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija)        4  3  514:510
4. Belgrado „Partizan“ (Serbija)            4  3  511:517
5. Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija)    2  5  515:524
6. Šarlerua „Belgacom Spirou“ (Belgija)     1  6  523:579

Šiame straipsnyje: PociusRealEurolyga