Penkiakovininkai L.Asadauskaitė ir J.Kinderis - antri Europoje

Laura Asadauskaitė ir Justinas Kinderis iškovojo Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato sidabrą mišrių estafečių varžybose

Sekmadienį Bulgarijos sostinėje pasibaigusiame 2012 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate sidabro medalį mišrių estafečių varžybose iškovojo 28-erių metų Laura Asadauskaitė ir 25-erių metų Justinas Kinderis.

Lietuvos duetas surinko 5936 taškus ir į priekį praleido taip pat 5936 taškus surinkusius Baltarusijos atletus Anastasiją ir Michailą Prokopenkas.

Trečiojoje pozicijoje tarp vienuolikos duetų su 5896 taškais liko Čekijos pora - Natalie Dianova ir Davidas Svoboda.

Tai jau antrasis Lietuvos penkiakovininkų medalis šiose pirmenybėse - penktadienį Senojo žemyno čempione moterų varžybose tapo Laura Asadauskaitė.

Lietuvos duetas sekmadienį fechtavimosi rungtyje surinko 784 taškus ir buvo šeštas, plaukime su 1348 taškais užėmė penktąją vietą, jojimo varžybose su 1128 taškais vėl buvo šeštas bei su 2676 taškais laimėjo kroso ir šaudymo dvikovę.