Pasaulio futbolo pirmenybių aštuntfinalis: olandai įveikė slovakus

Po Arjeno Robbeno įvarčio, olandai laimėjo pirmąjį kėlinį susitikime su slovakais 1:0.

Nuo pirmųjų minučių aikštėje pasirodęs Olandijos rinktinės lyderis kamuolį į varžovų vartus pasiuntė 18-ąją min.

Antrąjį kėlinį vyko panaši kova, kurioje kiek daugiau dominavo Tulpių šalies futbolininkai.

Baigiantis susitikimui komandos apsikeitė įvarčiais. Iš pradžių Wesley Sneijderas pasinaudojo slovakų vartininko klaida, o per pridėtą laiką 11 m baudinį realizavęs rezultatyviausias Slovakijos rinktinės žaidėjas Robertas Vittekas sušvelnino skirtumą.

Iškopę į ketvirtfinalį, olandai susitiks su Brazilijos ir Čilės poros nugalėtoju.

Rungtynių statistika

Olandija - Slovakija 2:1 (1:0). Durbanas. Teisėjas: A.Undiano (Ispanija). Įvarčiai: A.Robbenas (18 min.), W.Sneijderas (84 min.)/R.Vittekas (90+4 min.). Įspėti: A.Robbenas (31 min.), M.Stekelenburgas (90+3 min.)/J.Kučka (40 min.), K.Kopunekas (71 min.), M.Skrtelas (84). Geriausias rungtynių žaidėjas: A.Robbenas.

Šiame straipsnyje: pasaulio futbolo čempionatas