- DMN inf.
- Teksto dydis:
- Spausdinti
Ketvirtadienį Barselonoje ištraukti 2010-2011 m. sezono Eurolygos burtai nulėmė Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ oponentus grupių etape.
Burtai suskirstė 24 ekipas į 4 grupes. Paskutinės dvi Eurolygoje dalyvausiančios komandos paaiškės po atrankos turnyro, kuriame varžysis 16 klubų.
Prieš burtų traukimo ceremoniją į trečiąjį krepšelį patekusi Lietuvos čempionų „Lietuvos ryto“ komanda rungtyniaus C grupėje, kurioje taip pat kovos Eurolygos nugalėtojų titulą ginsianti „Barcelona" (Ispanija), Sienos „Montepaschi“ (Italija), Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija), Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) ir „Cholet Basket“ (Prancūzija).
„Žalgiris“ (penktas krepšelis) pateko į A grupę, kur kauniečių varžovais bus Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija), Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis), Belgrado „Partizan“ (Serbija), Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) ir atrankos turnyre triumfavusi komanda.
Eurolygos reguliarusis sezonas prasidės spalio 20 d. ir tęsis iki gruodžio 23 d. Į kitą etapą žengs po keturias geriausias kiekvienos grupės komandas.
Trijų etapų atrankos turnyras, vyksiantis atkrintamųjų varžybų sistema, startuos rugsėjo 21 d., o paskutinės dvi Eurolygos dalyvės paaiškės spalio 8 d.
A grupė
Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija)
Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)
Belgrado „Partizan“ (Serbija)
Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)
Kauno „Žalgiris“
Atrankos turnyro nugalėtojas (B)
B grupė
Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija)
Madrido „Real“ (Ispanija)
Malagos „Unicaja“ (Ispanija)
Romos „Virtus“ (Italija)
Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)
Atrankos turnyro nugalėtojas (A)
C grupė
„Barcelona" (Ispanija)
Sienos „Montepaschi“ (Italija)
Vilniaus „Lietuvos rytas“
Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija)
Zagrebo „Cibona“ (Kroatija)
„Cholet Basket“ (Prancūzija)
D grupė
Maskvos CSKA (Rusija)
Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)
Valensijos „Power Electronics“ (Ispanija)
Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija)
Milano „Armani Jeans“ (Italija)
Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija)
Kvalifikacinio etapo poros:
Berlyno "Alba" (Vokietija) - Roano "Chorale" (Prancūzija)
Kazanės "Uniks" (Rusija) - Groningeno "Gasterra Flames" (Olandija)
Maskvos srities "Chimki" (Rusija) - Kazertos "Pepsi" (Italija)
Vilerbano ASVEL (Prancūzija) - Podgoricos "Budocnost" (Juodkalnija)
Vršaco "Hemofarm" (Serbija) - Galil Elijono "Hapoel" (Izraelis)
Nymburko CEZ (Čekija) - Šarlerua "Spirou" (Belgija)
Le Mano "Sarthe Basket" (Prancūzija) - "Banvit" (Turkija)
Kijevo "Budivelnik" (Ukraina) - Atėnų "Maroussi" (Graikija)
NAUJAUSI KOMENTARAI
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
-
Lietuvos kyokushin karate čempionate – klaipėdiečių sėkmė
Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė virš 350 karatekų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Klaipėdos sporto klubo „Okinava“ sportininkai sėkming...
-
Lietuvos dziudo kovotoja privertė kapituliuoti favorites
Dziudo klubo „Budoka“ ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinė Ugnė Skėrytė savo sportinių trofėjų kolekciją papildė nauju medaliu, šįkart – aukso. ...
-
Trofėjų laimikis lūkesčių nepranoko
Trečią kartą per Algirdo Šociko bokso turnyro istoriją Lietuvos rinktinė pelnė tik vieną aukso medalį, tačiau šįkart – ypatingas atvejis: trofėjų iškovojo moteris – pasaulio ir Europos čempionė Gabrielė Stonkut...
-
Istorinis Lietuvos paplūdimio tinklininkių pasirodymas Brazilijoje – iškovota bronza2
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė žengė didelį žingsnį siekiant savo svajonės – kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes. ...
-
G. Stonkutė triumfavo tarptautiniame A. Šociko bokso turnyre4
Baigėsi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykęs, jau 28-tą kartą iš eilės organizuotas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame lietuviai iškovojo 7 medalius – 1 aukso, 3 sidabro...
-
A. Reed ir S. Ambrulevičius pasaulio čempionate užėmė rekordinę 6-ąją vietą!23
Kanadoje, Monrealyje vykstančiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate aukščiausią – 6-ąją – vietą karjeroje užėmė Lietuvos šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. ...
-
A. Šociko turnyro finaluose varžysis keturi lietuviai
Tęsiasi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykstantis, jau 28-tą kartą iš eilės organizuojamas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame paaiškėjo visi finalinių susitikimų dalyviai. ...
-
A. Šociko bokso turnyro pradžia pažymėta A. Starovoitovos pergale
Prasidėjo kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykstantis, jau 28-tą kartą iš eilės organizuojamas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai. ...
-
Poledinės žūklės pasaulio čempionate lietuviai sužvejojo auksą1
Nors poledinės žūklės sportas moteriškai ausiai skamba keistokai – anoks čia sportas: sėdi su meškere ir lauki, kol kažkas užkibs, tačiau Mindaugas Leonas, neseniai grįžęs iš XX poledinės žūklės pasaulio čempionato, ...
-
ES Teismas: buvęs „Formulės 1“ dalyvis N. Mazepinas išbrauktinas iš sankcijų sąrašo1
Europos Sąjungos Bendrasis Teismas trečiadienį pareiškė, kad buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Nikita Mazepinas turėtų būti išbrauktas iš asmenų, kuriems taikomos ES ribojamosios priemonės dėl jų vaidmens Rusijos k...