J.Vainauskas svajoja apie Eurolygos finalo ketvertą

Eurolygos grupių etapo burtai, atrodo, nenugąsdino Vilniaus "Lietuvos ryto" vadovo Jono Vainausko, kuris iš karto prabilo apie finalo ketvertą.

"Mūsų komanda yra pasiruošusi siekti aukščiausių tikslų. Tikiu, kad galime nužengti tiek toli, kiek tik įmanoma, ir galbūt net pasiekti finalo ketvertą", - Barselonoje ištrauktus prestižinės Senojo žemyno krepšinio lygos burtus komentavo sostinės klubo valdybos pirmininkas J.Vainauskas.

Lietuvos čempionų „Lietuvos ryto“ komanda rungtyniaus C grupėje, kurioje taip pat kovos Eurolygos nugalėtojų titulą ginsianti „Barcelona" (Ispanija), Sienos „Montepaschi“ (Italija), Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija), Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) ir „Cholet Basket“ (Prancūzija).

"Mūsų grupė yra sunki, nes žaisime su tokiomis komandomis kaip "Barcelona" ir "Montepaschi". Tačiau turime ekipą, susidedančią iš gero jaunų ir patyrusių žaidėjų mišinio, kuri turėtų pademonstruoti aukštus rezultatus. Patekimas į antrąjį etapą yra minimalus "Lietuvos ryto" uždavinys, bet mes tuo neapsiribojame", - dėstė J.Vainauskas.


Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasEurolyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių