Galingai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Hawks“ išlyginti serijos rezultatą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio ketvirtosiose rungtynėse Atlantos "Hawks" ekipa namuose 100:88 (28:26, 19:20, 20:23, 33:19) nugalėjo Čikagos "Bulls" klubą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 2:2.

Likus rungtyniauti kiem mažiau nei 5 minutes rezultatas buvo lygus (84:84), tačiau šeimininkai laimėjo 3 minučių atkarpą 10:0 (94:84) ir atitrūko nebepavejamai.

Nugalėtojams Joe Johnsonas pelnė 24 taškus, Joshas Smithas - 23 (16 atk. kam. 8 rez. perd.), Alas Horfordas - 20, Jeffas Teague ir Jamalas Crawfordas įmetė po 12 taškų.

Pralaimėjusiems Derrickas Rose'as surinko 34 taškus (10 rez. perd.), Carlosas Boozeris - 18, Luolas Dengas - 13, Tajus Gibsonas surinko 9 taškus.

Šiame straipsnyje: NBABullsHawks