„Formulės 1“ pirmenybių „Grand Prix“ vėl laimėjo australas M.Webberis

Australas antrą kartą per pastaruosius trejus metus laimėjo "Formulės 1" pirmenybių Didžiosios Britanijos "Grand Prix" lenktynes.

Pasaulio "Formulės 1" čempiono devintąjį etapą - Didžiosios "Grand Prix" lenktynes Anglijoje - sekmadienį laimėjo iš antrosios pozicijos startavęs "Red Bull" komandos pilotas australas Markas Webberis, iškovojęs antrąją pergalę sezone ir devintąją karjeroje.

Antrąjį kartą per pastaruosius trejus metus Silverstoune triumfavęs australas 52 trasos ratus - 306,198 km - įveikė per 1 valandą 25 minutes 11,288 sekundės ir vos 3,060 sekundės aplenkė iš pirmosios pozicijos startavusį ir beveik visas lenktynes pirmavusį dukart (2005 ir 2006 metų) pasaulio čempioną bei sezono lyderį ispaną Fernando Alonso su "Ferrari".

Bendroje čempionato įskaitoje antroje vietoje įsitvirtinęs M. Webberis surinko 116 taškų ir iki trylikos taškų sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio F. Alonso.

Į trečiąją poziciją bendroje įskaitoje pakilo trečias sekmadienį finišavęs čempiono titulą ginantis vokietis Sebatienas Vettelis ("Red Bull"):
1. Mark Webber (Australija), "Red Bull" 1 val. 25 min. 11.288 sek.
2. Fernando Alonso (Ispanija), "Ferrari" atsiliko 3.060 sek.