D.Zubrus nuginklavo „Bruins“ vartininką

Pirmąjį įvartį Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate šį sezoną pelnė Dainius Zubrus.

Lietuvio atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (3 taškai) klubas patyrė penktąjį pralaimėjimą bei tebėra Rytų konferencijos Atlanto diviziono autsaiderio pozicijoje. „Devils“ ledo ritulininkai namuose 1:4 (0:0, 1:4, 0:0) pralaimėjo į trečiąją vietą Rytų konferencijos Šiaurės Rytų divizione pakilusiai Bostono „Bruins“ (4 taškai) komandai. Po lietuvio įvarčio antrojo kėlinio pradžioje arenos šeimininkai vienintelį kartą šiame mače pirmavo 1:0. Iš viso per 17 žaidimo minučių D.Zubrus dukart metė į varžovų vartus bei trečiojo kėlinio pabaigoje gavo dvi baudos minutes.

Kitų NHL čempionato mačų rezultatai: Filadelfijos „Flyers“ - Pitsbergo „Penguins“ 1:5, Monrealio „Canadiens“ - Otavos „Senators“ 4:3, Niujorko „Islanders“ - Kolorado „Avalanche“ 5:2, Floridos „Panthers“ - Tampos „Lightning“ 6:0, Nešvilio „Predators“ - Vašingtono „Capitals“ 2:3 (po pratęsimo), Minesotos „Wild“ - Kolambuso „Blue Jackets“ 2:3, Dalaso „Stars“ - Sent Lujo „Blues“ 3:2 (po baudinių), Čikagos „Blackhawks“ - Bafalo „Sabres“ 4:3, Finikso „Coyotes“ - Detroito „Red Wings“ 1:2 (po pratęsimo), Kalgario „Flames“ - Edmontono „Oilers“ 5:3, San Chosė „Sharks“ - Atlantos „Thrashers“ 2:4.

Šiame straipsnyje: zubrusnhlDevils