Žiauriu dvimetės sužalojimu įtariama motina paleidžiama į laisvę: dėvės apykoję

  • Teksto dydis:

Šiaulių teismas Raseiniuose sužalotos mergaitės mamai skyrė kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą keturiems mėnesiams dėvint apykoję.

Baigiantis įtariamosios suėmimo terminui toks sprendimas priimtas remiantis ikiteisminio tyrimo metu surinktų duomenų visuma, gautomis specialistų išvadomis ir aiškėjančiomis, kaip įtariama, įvykdyto nusikaltimo aplinkybėmis, ketvirtadienį pranešė prokuratūra

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti prokurorė Jūratė Tamašauskienė pažymi, kad atsižvelgiant į kardomųjų priemonių paskirtį, numatytus tikslus galima tinkamai pasiekti švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis nei pačia griežčiausia – suėmimo.

Ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus mažametės sveikatos sutrikdymo buvo pradėtas praėjusių metų gruodžio 26 dieną. Išvakarėse dvejų metų mergaitė dėl kūno sužalojimų iš Raseinių ligoninės buvo atvežta į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikas.

Gruodžio 28 dieną byloje įtarimai byloje pareikšti mažametės mamai ir šios draugui. Abiem įtariamiesiems buvo skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Mažametės mamai suėmimas skirtas mėnesiui, jos draugui – dviem mėnesiams. Pastarojo gynėja kreipėsi į teismą, prašydama panaikinti teismo nutartį dėl suėmimo, tačiau trečiadienį Šiaulių apygardos teismas gynėjos skundą atmetė.

Baudžiamasis kodeksas už sunkų mažamečio sveikatos sutrikdymą numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki dvylikos metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jį kontroliuoja Šiaulių apygardos prokuratūra. Tyrimą atlieka Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bronius

Bronius portretas
Taip iŕ bus dar daugiau tu nelaimiu jei legalizuos narkotikus žmonės visai sužvėrės

baisuokliai

baisuokliai portretas
Įdomiausias pasakymas,,jos mylimąjį''?O tai kur čia mylimasis, ką jis myli? Žvėrį, išsigimėlį, urodą taip ir vadinkite artimieji ,o ne,,mylimasis''.Mylimieji myli, augina, globoja ,padeda.

naudos beieškant

naudos beieškant portretas
Nemesk kelio dėl takelio - nereikėjo dėl materialinės naudos palikti vaikų tėvo ir išeiti pas turintį nuosavą butą ir gerą mašiną. Esi viena, tiek to, bet jeigu turi vaikų - devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk.
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių