Užfiksavo trikojis: savaitės greičio rekordininkas – Kaišiadorių rajone skriejęs taksi vairuotojas

 • Teksto dydis:

Kauno policijos pareigūnai praėjusią savaitę, sausio 11-17 dienomis, tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET). Per savaitę mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksuoti 483 greičio viršijimo atvejai.

Didžiausias greičio viršijimo atvejis praėjusią savaitę užfiksuotas antradienį, sausio 12 d. Apie 12.35 val. mobilusis greičio matuoklis Kaišiadorių r., Gegužinės k., fiksavo automobilį „Volvo“, kuris vietoje nustatytų 50 km/val., važiavo 119 km/val. greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.

Sausio 16 d. apie 19.30 val. fiksuotas ir kitas praėjusios savaitės rekordas – šįkart įkliuvo neblaivus dviratininkas, kuriam nustatytas didžiausias neblaivumo laipsnis per visą savaitę. Kauno r., Vandžiogaloje, Kauno g., dviratį vairavo neblaivus vyras (gim. 1973 m.), jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,05 prom. Už dviračio vairavimą esant neblaiviam daugiau negu 1,5 prom. gresia bauda nuo 150 iki 200 eurų.

Visą savaitgalį, sausio 15-17 d., Kauno mieste ir rajone, taip pat Jonavos ir Kėdainių rajonuose, skirtingu metu buvo vykdyta papildoma policinė priemonė, skirta neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolę bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Kauno policijos nuotr.

Iš viso šiuo laikotarpiu buvo patikrintas 340 vairuotojų blaivumas, visi buvo blaivūs. Patikrinimų metu pareigūnams įkliuvo 27 asmenys, pažeidę karantino taisykles, kuomet automobilyje važiavo daugiau negu du asmenys iš skirtingų namų ūkių, užfiksuotas ir vienas atvejis, kai pažeidžiant karantino taisykles buvo vykstama į kitą savivaldybę.

Pareigūnai taip pat nustatė du vairuotojus, kurie neturėjo teisės vairuoti, abiems vairuotojams surašyti administraciniai protokolai. Už tai vairuotojams gresia baudos nuo 300 iki 450 eurų.

Fiksuoti ir kiti pavieniai KET pažeidimai, kai vairuota neįregistruotą transporto priemonę ir be valstybinių numerių, neįsijungus artimųjų šviesų žibintų, vairuojant naudotasi mobiliuoju telefonu, transporto priemonė nepažymėta „klevo“ lapu ar nesegėtas saugos diržas. Viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota.

Praėjusią savaitę išaiškinta ir įvairių kitų KET pažeidimų, tarp kurių – šeši neblaivūs automobilių vairuotojai ir du dviratininkai, trylika teisės vairuoti neturėjusių vairuotojų. Užfiksuoti 53 atvejai, kai vairuojant buvo naudojamasi mobiliuoju telefonu.

Kauno apskrityje šiais metais žuvusių eismo dalyvių nėra (pernai iki sausio mėnesio pabaigos – 2), 14 sužeistų (pernai – 68). NAUJAUSI KOMENTARAI

faktas

faktas portretas
negali sakyti vietoje ir laiku trikojis stovejo :))
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių