Tragedija Ateities plente: jos kaltininko neišgelbėjo net išsiskleidusi oro pagalvė

  • Teksto dydis:

Aiškėja, kas nutiko pirmadienio popietę Ateities plente, kuriame per šiurpų lengvojo ir sunkiasvorio automobilių susidūrimą žuvo jau ketvirtas šiemet eismo Kauno gatvėse dalyvis. Pernai per tą patį laikotarpį tokių buvo tik vienas.

Lietuvos kelių policijos tarnyba savo suvestinėje apie praėjusią parą praneša, kad apie 15.40 val. Kaune, Ateities plente, automobilio „Mazda 3“ vairuotojas, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu krovininiu automobiliu „Mercedes-Benz 2648“. Lengvąjį automobilį vairavęs 55-erių metų vyras žuvo.

Portalo kauno.diena.lt duomenimis, tai – pavasarį veidrodinį jubiliejų minėjęs Jonavos gyventojas, pernai du kartus baustas už nedidelius greičio viršijimus.

Ar jis buvo blaivus, atsakymo teks palaukti, nes visada, tiriant, ar žuvusysis buvo blaivus, atliekamas tyrimas ir dėl galimo narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimo. O tokie tyrimai užtrunka.

Sunkiasvorę, priklausančią vienai Kauno UAB, vairavęs 49-erių metų Kauno rajono gyventojas įvykio vietoje į alkoholio matuoklį įpūtė nulius. Nors jis taip pat tradiciškai iš karto po tragedijos nebuvo apklaustas, įvykio vietoje užfiksuotos jo transporto priemonės stabdymo žymės dar prieš sankryžą, kurioje įvyko susidūrimas. Tačiau bandymas stabdyti pirmąja eismo juosta važiavusią sunkiasvorę išvengti susidūrimo su iš dešinės į plentą įsukusia „Mazda“ nepadėjo. Pastaroji, išvažiavusi į pagrindinį kelią iš vidinių gatvelių ar kiemų, taranuota pačioje pavojingiausioje vietoje – ties vairuotojo vieta. Nepadėjo ir išsiskleidusi oro pagalvė.

Ištraukti prispaustą „Mazdos“ vairuotoją sugebėjo tik specialia technika ginkluoti ugniagesiai. Vienintelė paguoda, kad jis važiavo vienas.


Šiame straipsnyje: avarijaavarija LTsusidūrė automobilis ir vilkikas

NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>Vasia \\\\\.../////

>>>Vasia  \\\\\...///// portretas
>Ką vartoji?,mąstynas neadekvatus.

Vasia

Vasia portretas
Ar jus akli is salutinio lyst po sunkvezimiu , prie ko cia greitis, jei nematot kas toliau kapoto vyksta dedat raktus i stalciu ir vaziuojat su autobusu

aferistu geroves valstybes realija

aferistu geroves valstybes realija portretas
ateities plente... ateities ner...
VISI KOMENTARAI 15

Galerijos

Daugiau straipsnių