Stipri avarija Kaune: į iškvietimą vykusių medikų automobilis – ant šono ir išdužusiais stiklais

  • Teksto dydis:

Penktadienį apie 15.20 val. socialiniuose tinkluose pasirodė informacija, jog Pramonės prospekte, netoli „Maximos“, įvyko eismo nelaimė, į kurią pateko greitosios medicinos pagalbos automobilis. Formuojasi spūstys.

Feisbuko grupėje „Kur stovi policija Kaune“ kauniečiai pranešė apie nelaimę Pramonės prospekte. Matyti, kad ant šono nuvirto greitosios medicinos pagalbos automobilis, išdužę jo stiklai, o detalės pažirusios po visą gatvę. Avarija įvyko ties šviesoforu reguliuojama sankryža.

Vairuotojai įspėja, jog Pramonės prospekte formuojasi automobilių spūstys, tad geriau rinktis kitus maršrutus.

Kauno policijos atstovai portalui kauno.diena.lt nurodė, kad pranešimas apie eismo nelaimę gautas 14.50 val. Atvykus paaiškėjo, kad Pramonės prospekto ir Draugystės gatvės sankryžoje susidūrė „Volvo“ ir greitosios medicinos pagalbos automobilis. Medikai važiavo į iškvietimą, buvo įjungti švyturėliai.

Į gydymo įstaigą pristatytos dvi greitosios medicinos tarnybos darbuotojos, gimusios 1998 ir 2002 metais. „Volvo“ vairuotojas (gimęs 2004 m.) buvo blaivus.

 

 


Šiame straipsnyje: pramonės prospektasavarijaeismo nelaimėgreitosios pagalbos automobilisavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

Brolis

Brolis portretas
Švyturėliai gerai pastebimi tamsiu paros metu, o dieną privalote naudoti ir garsinius signalus. Deja greitosios jų paprastai nenaudoja.

Vincas

Vincas portretas
Vienus gelbėjant, savus sužaloja...

X

X portretas
Būna greitoji skubėdama su švyturėliais veža ligonį į klinikas o nuvežus ligonį daktarai priima po valandos. Tai kam tada lėkti su tais švyturėliais jei klinikose paskui valandą laukti reikia
VISI KOMENTARAI 36

Galerijos

Daugiau straipsnių