Lietuva laiko sniego išbandymą: virsta medžiai, dėl avarijų keliuose – chaosas

Tebesitęsiant snygiui, Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Panevėžio apskrityse antradienį nuo kelio nuvažiavo kelios dešimtys automobilių.

Vilkikas prispaudė vyrą

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS informavo, kad nuo pusės septynių ryto iki popietės visuose apskričiai priklausančiuose rajonuose gauta maždaug 20 pranešimų apie nuo kelio nuvažiavusius automobilius.

Pasak jos, didžiojoje dalyje įvykių žmonės nenukentėjo. Daugiausiai pranešta apie į griovį įvažiavusius ar medžius kliudžiusius automobilius.

Feisbuko grupės „Reidas Vilniuje“ nuotr.

Viename įvykyje apie dešimtą ryto vilkikas prispaudė nuo lengvojo automobilio sniegą valiusį jauną vyrą. Medikai kojos ir nugaros skausmu besiskundusį nukentėjusįjį nuvežė į ligoninę apžiūrai.

Apie 14 val. sostinės Ozo gatvėje susidūrė du automobiliai, šiame įvykyje nukentėjo du žmonės.

Dar apie 60 pranešimų Vilniaus apskrities policija sulaukė dėl ant kelio nuvirtusių medžių.

„Taip pat buvo gauti pranešimai dėl nutrauktų elektros laidų, dėl apgadintų kelio ženklų“, – pasakojo J. Samorokovskaja.

Kaune – septyni eismo įvykiai

Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė BNS informavo, kad iki pietų Kauno apskrityje fiksuoti septyni eismo įvykiai.

Kiek anksčiau pranešta, kad dėl vilkikų avarijų buvo susidarę spūstys abiem kelio Vilnius-Kaunas kryptimis.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas BNS informavo, kad antradienio naktį ir rytą ugniagesiai per 40 kartų visoje šalyje vyko šalinti ant kelio ar elektros laidų nuvirtusių medžių.

Bėdos vilkikams

Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė BNS sakė, kad iki popietės šiame regione gauta per 60 pranešimų apie įvykius, kurie gali kelti pavojų eismo saugumui, keturiolika iš jų – eismo įvykiai.

„Nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medį, susidūrė, nesutarė dėl kaltės – techniniai eismo įvykiai, kuriuose nenukentėjo žmonės“, – teigė K. Janulevičienė.

Pasak jos, daugiausiai įvykiuose dalyvauja vilkikai ir kiti sunkiasvoriai automobiliai.

„Žiedinėse sankryžose neišvažiuoja arba įvažiavę įstringa, atsitinka tos vadinamosios „žirklės“ vilkikų, kai užtveria kelią“, – sakė Alytaus policijos atstovė.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Alytuje“ nuotr.

Likę policijos gauti pranešimai susiję su kliūtimis kelyje – nuvirtusiais medžiais ar nulūžusiomis šakomis. Daugiausiai tokių pranešimų gauta iš miškingų Prienų, Varėnos ir Druskininkų rajonų.

„Be abejo, kai kurių pranešimų mes negauname, nes dažnai žmonės savo jėgomis, jei įvažiuoja į griovį, išsitraukia automobilį ar pašalina kliūtis patys“, – svarstė K. Janulevičienė.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, antradienį pietų, vidurio ir šiaurės Lietuvoje siaučia pūga, kitur šalyje – snygis. Kritulių kol kas nėra tik Klaipėdos regione.

Lėkė nuo kelio

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovas Tadas Martinaitis, sakė, kad sausio 26 dienos paryčiais buvo pranešta apie nelaimę kelyje Panevėžys-Kėdainiai, ties Ramygalos miesteliu.

Feisbuko grupės „Mentai PNVŽ“ nuotr.

Čia nuo kelio nuvažiavo vilkikas ir apvirto. Laimė, nukentėjusiųjų išvengta. Eismas taip pat nebuvo sutrikdytas.

Pasak T. Martinaičio, pranešimų apie nuo kelio nuvažiavusias transporto priemones antradienį pareigūnai gavo ir daugiau – maždaug penkis. Tačiau per šios įvykius niekas nenukentėjo.NAUJAUSI KOMENTARAI

man ir juokinga

man ir juokinga portretas
nes kasdien individualių namų tvarkingieji savininkai į mūsų daugiabučio konteinerį vakarais atveža nerūšiuotas šiukšles.Tikrai, netingi sutemus subinę nuo sofos pakelt.

Man tai juokinga

Man tai juokinga portretas
Individualių namų savininkai susitvarko ir nedejuoja. O daugiabučiuose gyvenantys tingi užpakalius pajudinti. Vietoj sporto salės - pasiėmei kastuvą ir pasportavai - atsikasei. Nuolatinės dejonės. O gatves, be abejo, kelininkai turi tvarkyti.

...

... portretas
Mano bustas nevalo to nevalo ano. Imat lkastuva ir kasat. Mes daugiabutyje irgi turim kas valo sniega, bet esant tokiam ekstremaliam snigiui patys nuskasem sniega. Todel imat ir kasat patys o ne verkiat.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių