Skaudi nelaimė Kėdainiuose: motoroleris rėžėsi į kelininkų mašiną

Šis rytas Kėdainiuose paženklintas baisia nelaime – motoroleriu važiavęs vyras rėžėsi į kelininkų automobilį. Dviratės transporto priemonės vairuotojo gyvybę gelbėjo dvi greitosios medikų brigados.

Nelaimė įvyko po 9 val. Pirminiais duomenimis, ant Vilainių tilto J. Basanavičiaus gatvėje sustojo įmonės „HISK“ kelininkai. Automobilis „Škoda“ buvo su įjungtais oranžinės spalvos švyturėliais, darbininkai dėvėjo specialius ryškios spalvos rūbus.

Vos darbininkams išlipus, į jų mašiną visa jėga rėžėsi vyresnio amžiaus vyro vairuojamas motoroleris.

Nors vyras buvo su šalmu, tačiau jam stipriai sužalota galva. Įvykio vietoje nukentėjusiojo gyvybę gelbėjo dvi medikų brigados. Stabilizavus būklę žmogus nedelsiant išvežtas į Kauno klinikas.

Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, jie valė ne tik duženas, bet ir gausią kraujo balą.

Darbininkų teigimu, motorolerio vairuotojas – apie 70 metų amžiaus.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.


Šiame straipsnyje: J. Basanavičiaus gatvėKėdainiaimotoroleriskelininkų mašinaavarijaavarija LTeismo nelaimė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Visu pirma:

Visu pirma: portretas
Ryškiai šviečiant saulei į auto galą, stop signalus bei avarines šviesas pastebėti sunku. Švyturėlis, aišku, jei jis buvo įjungtas, yra priekyje, todėl galėjo jo ir nesimatyti sėdint žemiau ant motorolerio. Antra: keistai nuskambėjo " vos išlipus", o gal staiga sustojus ir tik tada išlipus, jau po smūgio į auto galą?

rokas

rokas portretas
Ne sustojo staigiai, o jau buvo sustojęs ir darbininkai buvo išlipę, kai atlėkė motoroleris ir rėžėsi. Senas, 70 metų diedas su motoroleriu, tik pamanykit. Dabar kol išgys daug laiko praeis. O paskui dar gaus baudas ir motoroleriui kuku.

asd

asd portretas
Kokia dar nesąmonė "sustojo staigiai"? Tai laikykis atstumo ir nesitvosi, kai kažkas priekyje sustoja. Čia jokių įrašų nereikia. Nesilaikė atstumo ir bus nubaustas. Nes tas kas tvojasi, tas ir yra kaltas. Laikantis atstumo ir neviršijant greičio niekad nesitvosi.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių