Šiurpinantis rekordas šalies keliuose: vaikai žaloti ir pakeliui į mokyklą, ir grįždami iš jos

 • Teksto dydis:

Panašu, kad to dar nėra buvę: ketvirtadienį per eismo įvykius šalyje nukentėjo net dešimt nepilnamečių. Vienas iš jų Kaune buvo kliudytas šaligatviu važiavusio elektrinio paspirtuko, laukdamas stotelėje viešojo transporto.

Iškalbingos ir kai kurių kitų eismo nelaimių, kuriose iš viso tądien nukentėjo penki 10-13 metų berniukai ir tiek pat 9-16 metų mergaičių, aplinkybės.

Panašu, kad dviem atvejais vaikai sužaloti pakeliui į mokyklą, nes eismo įvykiai su jais registruoti apie aštuntą ryto.

Tokiu metu Palangoje, Taikos ir Pirties gatvių sankryžoje, per pėsčiųjų perėją, kaip ir priklauso, dviratį besivedusį 11-metį kliudė nenustatytas iš įvykio vietos pasišalinęs automobilis. Griūdamas berniukas susižeidė.

Panašiu laiku Šiauliuose, Gegužių gatvėje, buvo partrenkta per pėsčiųjų perėją ėjusi 11-metė. Pirmąja eismo juosta važiavusi transporto priemonė sustojo ją praleisti, o antrąja važiavęs krovininis (iki 3,5 tonų) automobilis „Opel Vivaro“, vairuojamas 26-erių vyro, partrenkė. Lietuvos kelių policijos tarnybos suvestinėje akcentuojama, kad ši nelaimė įvyko, esant šlapiai kelio dangai. 11-metė iš įvykio vietos išvežta į ligoninę.

Kita eismo nelaimė, susijusi su nepilnamečiais, pranešimu apie kurią pradedamos Policijos departamento suvestinės apie išskirtiniausius praėjusios paros kriminalinius įvykius šalyje, užregistruota moksleiviams grįžtant po pamokų. Per ją nukentėjo net septynis žmonės, penki iš jų (arba pusė visų tądien šalyje sužeistų nepilnamečių) buvo vaikai.

Būtent tokios buvo mokyklinio autobuso „Mercedes-Benz Sprint“ ir traktoriaus, tempusio prikabintą žemės ūkio padargą, kaktomušos, įvykusios apie 14.15 val. Pakruojo rajone, Peleniškių kaime, pasekmės.

Lietuvos kelių policijos tarnyba savo suvestinėse linkusi akcentuoti, kad šis susidūrimas įvyko žvyrkelio vingyje. Per jį nukentėjo septyni mokykliniu autobusu važiavę asmenys: 10 ir 12 metų berniukai, 12, 13 ir 16 metų mergaitės, 18-metė ir 56-erių metų vairuotojas.

Dvi iš minėtų nepilnamečių mergaičių po šio įvykio gydomos ligoninėje. Kiti nukentėjusieji, suteikus būtinąją medicinos pagalbą, išleisti gydytis ambulatoriškai.

Nepaisant to, kaip teigiama Policijos departamento suvestinėje, ikiteisminis tyrimas dėl šio įvykio kol kas nepradėtas – tik surinkta medžiaga jo aplinkybėms patikslinti.

Jau minėta ketvirtadienio eismo nelaimė Kaune, per kurią taip pat nukentėjo vaikas, panašu, kad taip pat įvyko jam grįžtant iš mokyklos. Apie 12.40 Utenos gatvėje šaligatviu elektriniu paspirtuku važiavusi 18-metė kliudė viešojo transporto stotelėje stovėjusį 10 metų berniuką.

Pasak Kauno policijos atstovės, pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko paspirtuko vairuotojai bandant apvažiuoti minėtoje stotelėje viešojo transporto laukusius žmones. O 10-metis kliudytas todėl, kad tuo metu žengė žingsnį atbulas. Po susidūrimo su juo paspirtuko vairuotoja dar kliudė ir tvorą. 10-metis iš įvykio vietos išvežtas į gydymo įstaigą apžiūrai. Tačiau, panašu, kad jis rimtai nenukentėjo, nes dėl šio įvykio pradėta tik administracinė teisena pagal Administracinių nusižengimų kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už nežymų sveikatos sutrikdymą ar turto sugadinimą lėmusį Kelių eismo taisyklių pažeidimą.


Šiame straipsnyje: eismo nelaimėavarijasužaloti vaikainelaimės keliuoseavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

tadas redakcijai

tadas redakcijai portretas
o ka bendro turi ukrainos laikrastis ir lietuvos auto ivykiai?

Tam ir tolsta

Tam ir tolsta portretas
nuo vaiku ugdymo,medicinos istaigos,kad kuo daugiau ju zutu pakeliui.

tik

tik portretas
labai keista kad kaikurie kom supranta kad valdziagyviai virsyja igalioimus bet nieks nieko nedaro nes 1 uz sia nuomone normalioje salyje sis dulkiasmegenis ozys butu staigiai ispirtas be atsigrezimo bet kai prie valdlovio visi tokie tai reikia tik protingu jegos strukturu juos pasalint ===
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių