Siaubas Kauno centre: krisdamas nuo „Britanikos“ stogo jaunuolis sužalojo pareigūną, o pats užsimušė

  • Teksto dydis:

Šiąnakt apleisto „Britanikos“ viešbučio, esančio pačiame Kauno centre – Kęstučio gatvėje, teritorijoje įvyko dar viena tragedija. Tačiau ji išsiskiria iš kitų čia buvusių panašių nelaimių gausos tuo, kad vos per plauką nežuvo ir šiam įvykiui už akių užbėgti bandęs policijos pareigūnas.

Kauno specialiosios tarnybos ėmė skubėti viena po kitos į šio apleisto monstro teritoriją iš karto po vidurnakčio – beveik tuo pačiu metu, kai dėl prasidėjusios audros mieste ėmė maišytis žemė su su dangumi.

Policijos departamentas praneša, kad nelaimė įvyko apie 00.03 val.

Maždaug tokiu laiku policija gavo pranešimą apie ketinantį nusižudyti jaunuolį. Apie tai informavę jo artimieji nurodė ir įvykio vietą.

Kauno policijos patruliai, gavę tokį pranešimą, dar bandė užbėgti tragedijai už akių. Tačiau nespėjo – jiems atskubėjus į įvykio vietą, jaunuolis nukrito tiesiai vienam iš pareigūnų ant galvos. Galimai – nuo šio apleisto dvylikaaukščio stogo.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Viskas baigėsi tuo, kad šios sumaišties kaltininkas, kuriam buvo 22-eji, pirminiais duomenimis, deklaravęs gyvenamąją vietą Šilainiuose, žuvo. O 24-erių policijos patrulis dėl patirtų traumų greitosios medikų išvežtas į Klinikas. Pirminiais duomenimis, pavojus pareigūno gyvybei negresia, nors medikams, radusiems jį įvykio vietoje sąmoningą, jis skundėsi galvos, kaklo ir nugaros skausmais. Tačiau baisiausia prielaida, kad pareigūnas galėjo patirtį kokį nors lūžį, po jo apžiūros buvo atmesta.

Į šio neeilinio įvykio vietą buvo kviesti ir ugniagesiai gelbėtojai. Šių prašyta padėti kolegoms iš kitų specialiųjų tarnybų – vien greitosios medikai buvo atvykę trimis automobiliais,  padėti patekti į „Britanikos“ viešbučio teritoriją, kuri apjuosta dviejų metrų aukščio tvora. Tačiau ugniagesiai gelbėtojai nusprendė, kad patogiau tai bus padaryti ne panaudojus jų kopėčias, o praplatinant tarpą statybvietės tvoroje.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Visa ši sumaištis, trukusi ne vieną valandą, baigėsi policijos pradėtu ikiteisminiu tyrimu mirties priežasčiai nustatyti.


Šiame straipsnyje: nukrito nuo stogoBritanikaapleistas pastatasužsimušė jaunuolissužalotas pareigūnaspagalbos tel

NAUJAUSI KOMENTARAI

Gitana

Gitana portretas
Lietuvoje psikologine ir prichiatrine pagalba kol kas labai mažai praėjusį į priekį, Tagas turėjo bėdų, lankėsi pas gydytojus pagalbos prašė, prirasydavo vaistu ir gerdavo . Jam terapijos reikėjo psikologinesir psichiatrinės pagalbos, o Lietuvoje daug tokių daktarų yra kur į problemą neziuri.Mano širdyje visada išliksi gyvas Taduli. Galėjo šią gyvybę išgelbėti su jam reikalinga pagalba.

..

.. portretas
Visiem komentatoriam kurie komentuoja tokius šlykščius komentarus kaip"balvonas" "ant šakos geriau būtų pasikores" ,neisivaizduojat kokį skausmą reikia patirti šeimai ir artimiesiems netekus tokio jauno ir mylimo žmogaus..Tikiuosi jums už tokius žodžius šis skausmas ateis bumerangu...

tikrai siaubas

tikrai siaubas portretas
jau kada žadėjo tą monstrą nugriauti, o jis tebestovi dar vis.
VISI KOMENTARAI 44

Galerijos

Daugiau straipsnių