Sekmadienio kriminalai Kauno gatvėse: pavojingiausiai Motinos diena švęsta Aleksote?

 • Teksto dydis:

Remiantis policijos suvestinėmis, labiausiai Motinos dieną sekmadienį Kaune šventė vairuotojai vyrai, sulaikyti Aleksoto gatvėse. Vieno jų sukeltame eismo įvykyje nukentėjo net trys žmonės. Tačiau jis nebuvo pats girčiausias tądien vairuotojas, patekęs į gegužės 1-osios Kauno kriminalinę kroniką.

Remiantis minėtomis suvestinėmis, gerokai įkaušę vairuotojai tądien Kauno gatvėse bei pakaunės keliuose pradėti fiksuoti netrukus po pietų.

Apie 14.50 val. vienas toks vairuotojas Veiverių gatvėje sukėlė masinę avariją. Jo automobilis „VW Touareg“ iš pradžių susidūrė su automobiliu „VW Golf“, prie kurio vairo sėdėjo moteris, gimusi 1971 m. Dėl patirto smūgio jos transporto priemonė dar kliudė automobilį „Toyota Avensis“, taip pat vairuojamą 1975 m. gimusios moters.

Į gydymo įstaigą iš šio susidūrimo, įvykusio Aleksote, išvežta „Toyota Avensis“ vairuotoja ir du „VW Golf“ keleiviai, gimę 1962 ir 2008 m. Apie tai, kad sužalojimus patyrė „VW Touareg“ vairuotojas, gimęs 1960 m., nepranešama. Tačiau jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,46 prom. Tačiau šiam senjorui dar buvo toli iki į sūnus ir net anūkus jam tikusių kitų dviejų girtų vairuotojų tądien pripūstų promilių.

Vienam iš jų – automobilio „Audi A3“ vairuotojui, gimusiam 1986 m., apie 16.35 val. sulaikytam Vilkijos apylinkių seniūnijos Daugeliškių kaime, buvo nustatytas sunkus girtumas – 3,09 promilės.

Laimė, kad ir šio kolega, gimęs 1996 m., apie 20.30 val. Senosios Obels gatvėje, taip pat esančioje Aleksote, automobiliu „Renault Megane“ kliudė tik tvorą. Jam taip pat nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,78 prom.

Visgi, nepaisant minėtų rekordininkų, sekmadienis Kauno gatvėse dar buvo palyginus ramus. Nes šeštadienį, kaip jau rašyta, Kaune žuvo pėsčioji, išėjusi prieš aštuntą vakaro, vedina šunimi, į važiuojamąją magistralinio kelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda dalį Islandijos plente ir kliudyta Vilniaus kryptimi važiavusio motociklo „Honda CBR 600“, vairuojamo 20-mečio. Nukentėjo ir šis – iš įvykio vietos dėl daugybinių sužalojimų buvo išvežtas į ligoninę.

LNK stop kadras

Kauno policija, šiandien iki 14.30 val. velionės asmenybės dar buvo nenustačiusi. Vizualiai ji – apie 60-70 metų amžiaus. Dar negalėjo pasakyti pareigūnai ir, ar abu šio susidūrimo dalyviai buvo blaivūs. Tačiau, jų žiniomis, gyvenamąją vietą Jonavos rajone deklaravęs 20-metis motociklininkas dar buvo gydomas ligoninėje.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, minėta Kaune įvykusi tragedija išsiskyrė ir tuo, kad joje žuvo vienintelė per tris praėjusio savaitgalio dienas šalyje užregistruotų eismo įvykių dalyvė. Nors iškalbingas Kauno gatvėse buvo ir penktadienis. Tądien jose bei pakaunės keliuose nukentėjo net trys nepilnamečiai. Du iš jų – devynmetis Piliuonos gatvėje ir vienuolikmetė Ringauduose – pėsčiųjų perėjose. Berniuką, kaip jau rašyta, prieš pusę aštuonių ryto partrenkė automobilio „Toyota RAV4“ 55-erių vairuotojas. Mergaitę po vidurdienio kliudė 59-erių moters vairuojamas „Honda Civic“.

Nukentėjo penktadienį vienoje iš Kauno pėsčiųjų perėjų ir 32-ejų moteris. Ją nereguliuojamoje R.Kalantos gatvės pėsčiųjų perėjoje po pusės devynių ryto kliudė ir sužeidė 35-erių vyro vairuojamas „Chrysler Grand Voyager“.

Dar vienas nepilnametis nukentėjo penktadienio pavakarę pėsčiųjų ir dviračiu take, esančiame Šilainiuose. Penkiolikmetį pėsčiąjį kliudė ta pačia kryptimi važiavusio elektrinio paspirtuko vairuotojas. Šis iš eismo įvykio vietos pasišalino, o nukentėjusysis išvežtas į ligoninę.


Šiame straipsnyje: eismo nelaimėavarija LTgirtas vairuotojasŽuvo moteris

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių