Raudondvario plente – masinė evakuacija: jaučiamas stiprus benzino kvapas

Pirmadienį apie 10.15 val. gautas pranešimas, kad buvusios „Vilko“ gamyklos teritorijoje jaučiamas stiprus benzino kvapas. Į Raudondvario plentą sulėkė visos specialiosios tarnybos, iš įmonių evakuojami žmonės.

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovai patvirtino, kad evakuojami darbuotojai dėl jaučiamo benzino kvapo, tačiau kol kas daugiau detalių apie įvykį nėra žinoma.

Kauno Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė nurodė, kad, pagal pirminį pranešimą, buvo tarnybos informuotos, kad jaučiasi stiprus benzino kvapas įmonių teritorijoje esančiuose rūsiuose ir kanalizacijos šuliniuose.

„Pranešta, kad Raudondvario pl. 101 esančiose įmonių teritorijose juntamas aštrus benzino kvapas. Pranešėjai teigė, kad kvapas buvo juntamas dar penktadienį, tačiau tik pirmadienį apie tai pranešta tarnyboms. Į vietą atvykę pareigūnai nuvykę gelbėtojai taip pat pajuto aštrų kvapą, dėl to iš trijų įmonių jau evakuoti darbuotojai. Dar evakuacija tęsiasi iš kitų šioje teritorijoje veikiančių įmonių“, – nurodė ugniagesių gelbėtojų atstovė.

Skaitytojo nuotr.

Pasak Dž. Vaitkevičienės, iš vienos įmonės evakuota 250 žmonių, iš kitos – 150, dar iš vienos – apie 60. Apie 13.40 val. portalui kauno.diena.lt pranešta, kad evakuota apie 500 žmonių.

Popietę tarnybų atstovai pažymėjo, kad Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos specialistai, užsidėję kaukes, iš teritorijoje esančių šulinių paėmė mėginius. Jie padės išsiaiškinti, ar nėra naftos produktų nuotekio bei kas gali skleisti aštrų kvapą. Taip pat ieškomas ir galimas taršos šaltinis.NAUJAUSI KOMENTARAI

gal cia vyksta streikas

gal cia vyksta streikas portretas
mazeikiu orlen-bus kaip su pienu

Ko

Ko portretas
Ten smarve kvėpuojat kowno japai, atvarykit į ramštainus vingio parke, mat tvoju, pas jus selas pakas gaidy iš wilno

Idi o tas

Idi o tas portretas
Svarbiausia dabar pagal smarve issiaiskint ar tai ne rusiskas kuras, o tada pedopartija gales su ramia galva paisdykauti, prisiuoste salaros.
VISI KOMENTARAI 21

Galerijos

Daugiau straipsnių