Pakaunėje mirtinai sužalota važiuojamąja kelio dalimi ėjusi 90-metė (papildyta)

  • Teksto dydis:

Sekmadienio pavakarę Kauno rajone žuvo visureigio partrenkta 90-metė. Tragedijos aplinkybes įamžino automobilyje įrengtas vaizdo registratorius, galimai padėsiantis jo vairuotojui išvengti gresiančios baudžiamosios atsakomybės. 

Kaip pranešė policija, tai įvyko apie 17.20 val. Taurakiemio seniūnijos Piliuonos kaime.

Garbaus amžiaus senolę, kuri ėjo važiuojamąja kelio dalimi prieš eismo važiavimo kryptį, partrenkė automobilis „KIA Motors“, vairuojamas 24 metų vyro.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, kuris skelbia, kad tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę, pažeidė Kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

Portalo kauno.diena.lt duomenimis, prieš porą savaičių 90-ies sulaukusi žuvusioji yra deklaravusi gyvenamąją vietą Kaune – Dainavos mikrorajone. Ją partrenkęs visureigio vairuotojas – vietinis Piliuonos kaimo gyventojas.

Tragedija įvyko neapšviestame kelio ruože, besidriekiančiame mišku. O žuvusioji, galimai ėjusi pasirinkti pakurų krosniai, pirminiais duomenis, nedėvėjo šviesą atspindinčių atšvaitų.

Visureigio vairuotojas, pateikdamas pareigūnams savo automobilio vaizdo registratoriaus įrašą, teisinosi, kad važiavo šiuo neapšviestu kelio ruožu, vedančiu iš Piliuonos į Viršužiglį, leistinu apie 80 km/val. greičiu. Buvo prastas matomumas dėl prasidėjusio snygio. Ir netikėtai ant važiuojamosios kelio dalies pastebėjo kažkokį objektą be jokių šviesą atspindinčių atšvaitų. Po susidūrimo su juo dar norėjo suteikti pagalbą, bet, kaip paaiškėjo, tamsiais rūbais vilkėjusi senolė jau buvo be gyvybės ženklų.

Vos per plauką išvengta ir dar vieno eismo įvykio. Laimė, kad paskui visureigį važiavęs kito automobilio vairuotojas laikėsi saugaus atstumo ir sugebėjo tinkamai sureaguoti į jo staigų stabdymą. 

Jeigu nepaaiškės kokios nors naujos aplinkybės ar neatsiras kokių nors kitų trikdžių, šis ikiteisminis tyrimas turėtų būti nutrauktas. Duomenų, kad visureigio vairuotojas būtų neblaivus, nėra. 

 


Šiame straipsnyje: eismo nelaimėavarija LTpartrenkta 90-metė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Teisus

Teisus portretas
cia visi raso kaip mate ivyki ir tt. As maciau ta mociute einant minute pries pat si ivyki. Bent kas zino ta vieta kad raso? Pormas dalykas tai nera magistralinis kelias. 2. tamsoje toje vietoje pastebeti zmogu tamsiai apsirengusi praktiskai neimanoma. Labiausiai gaila aisku zuvusiosios bet galbut vairuotojas galejo ir nevaziuoti labai arti desniojo krasto nes automobiliu priespriesa kurie galejo apakinti nebuvo. Nes as su tuo automobiliu apsilenkiau pries pat sita nelaime ir paskui mane nebuvo jokiu automobiliu. Bet cia jau policija issiaiskins viska. Uzuojauta senoles artimiesiems.

oioi

oioi portretas
ejo pries eismo vaziavimo krypti-t.y. nepazeidziant eismo taisykliu-net stebetina....ko net jaunesni nepaiso.....

pilietis

pilietis portretas
jai nesugebejo ar nepamate-reiskia pazeide ket nepasirinkes saugaus greicio(leistinas ir numatomai saugus tai ne tas pats)....giminem tvirtybes ir gero advokato!
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių