Nuteistas Kaune automobilius apšvarindavęs vyras: nagai paniždavo pamačius priekinius žibintus

 • Teksto dydis:

Už 23 vagystes iš automobilių ir kitus nusikaltimus vyras kalės beveik trejus metus.

Kėdainių teismas pirmadienį D. L. pripažino kaltu dėl vagysčių, turto sugadinimo ir neteisėto psichotropinės medžiagos įgijimo bei laikymo.

Teismas, praeityje penkiolika kartų teistam 35-erių kauniečiui D. L., padariusiam 23 nusikaltimus, skyrė galutinę subendrintą bausmę – laisvės atėmimą dvejiems metams ir vienuolikai mėnesių.

Kaip pranešė teismas, skiriant bausmę atsižvelgta, kad D. L., padarė trylika apysunkių nusikaltimų, devynis nesunkius nusikaltimus ir vieną baudžiamąjį nusižengimą.

Daug kartų teistas D. L. anksčiau skirtos bausmės neatliko, teistumas neišnykęs, yra baustas administracine tvarka, buvo registruotas Užimtumo tarnyboje, vykdė individualią veiklą.

„Kaltinamojo padarytos veikos sunkių pasekmių nesukėlė, tačiau kaltinamojo padarytos nusikalstamos veikos nėra atsitiktinės, jis praeityje teistas, išvadų iš ankstesnių teistumų nedaro, kaltinamasis nesistengia keisti nusikalstamą gyvenimo būdą, stoti į dorą ir sąžiningą kelią“, – nurodoma teismo nuosprendyje.

Per posėdžius teismas nustatė, kad D. L. sausio – kovo mėnesiais iš automobilių stovėjimo aikštelių, esančių Kaune, grobė daugiausia BMW, „Audi“, „Mercedes Benz“ markių automobilių priekinius žibintus, pjaustė jų buferius, braižė dureles.

Išdaužęs automobilių langus, įsibrovęs į automobilius, ardė priekines paneles bei pagrobė įvairų, nukentėjusiesiems priklausantį turtą: multimedijas, automobilinę įrangą. Buvo pavogtas net hidrokostiumas ir akiniai nuo saulės. Kai kurių nusikaltimų vyras neįvykdė iki galo – suveikė signalizacija, buvo pastebėtas.

Be to, D. L. neteisėtai įgijo ir laikė nedidelį kiekį psichotropinės medžiagos – metamfetamino. D. L. savo kaltę pripažino, nurodydamas, kad vaikščiodavo pro automobilių aikšteles ir sugalvodavo, ką nors pavogti.

„Tam buvo pasiruošęs, nes su savimi turėjo kuprinę su tam skirtais įrankiais, tai yra veržliarakčiais, jų galvutėmis, sulankstomu peiliuku“, – teigiama nuosprendyje.

D. L. teigė, kad pamačius priekinius automobilių žibintus, spontaniškai kildavo noras pavogti. Civiliniams ieškovams iš D. L. priteista beveik 25 tūkst. eurų turtinė žala.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti apskųstas Kauno apygardos teismui.NAUJAUSI KOMENTARAI

AS

AS portretas
to kas zino ,neveltui sako kad yra virs 100 lyciu nu total kosmar

Kosmaras

Kosmaras portretas
Kiek metu vyko teisminis "procesas"? Nepilni 3 metai uz 23 nusikaltimus? :D

kas zino?

kas zino? portretas
Kaip vadinasi zmogus kuris susijaudina pamates zibintus?
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių