(Ne)laukta atomazga: pagrindiniu įtariamuoju dėl dvigubos mirties tapo koronavirusas

Valstybinės teismo medicinos tarnybos Kauno skyriaus ekspertai konstatavo, kad lapkričio pabaigoje viename Kovo 11-osios gatvės daugiabutyje kartu su sutuoktiniu be gyvybės ženklų aptikta senjorė mirė nuo COVID-19. Nors išvados dėl sutuoktinio mirties dar nėra, beveik neabejojama, kad ji bus tokia pati.

Anot artimųjų, ši senjorų pora nuo viruso, sukeliančio minėtą ligą, nebuvo pasiskiepijusi, nors priklausė rizikos grupei – abu sirgo širdies bei kraujagyslių ligomis. Tačiau, kad jie sirgo ir COVID-19, artimieji teigė nežinoję. Remtasi paskutinio pokalbio su teta turiniu. Esą ši nei dėl savo, nei dėl dėdės sveikatos nesiskundė.

Tiesa, šis pokalbis, kaip paaiškėjo, vyko lapkričio 4-ąją. O nebegyvų sutuoktinių kūnai, anot teismo medicinos tarnybos ekspertų, konstatavusių, kad moteris mirė mažiausiai dvi savaitės iki šio šiurpaus radinio, buvo aptikti po devyniolikos dienų.

Kaip jau rašyta, Kauno specialiosios tarnybos nusprendė šturmuoti šios senjorų poros butą Kovo 11-osios gatvės devyniaaukštyje lapkričio 23-iosios pavakarę. Po to, kai šio buto šeimininkės pasigedo pašto darbuotoja, atkreipusi dėmesį, kad jau apie porą savaičių ji neišsiima spaudos iš savo pašto dėžutės. Pasikėlus iki jos buto septintajame aukšte ir paskambinus į šio duris, niekas jų neatidarė. Tik viduje lojo šuniukas.

Pradėjus teirautis kaimynų, gal šie ką nors žino, jie teigė, kad taip pat jau apie savaitę sutuoktinių nematė. Niekas nebevedžioja ir jų augintinio. O skambinant į šio šeimininkės mobilųjį telefoną, jis buvo išjungtas.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Policijai nusprendus įeiti į butą ir sužinoti, kas atsitiko, ugniagesiai gelbėtojai išpjovė jo duris diskiniu pjūklu.

Kartu su policija į butą patekę greitosios medikai rado 79-erių ir 78-erių metų sutuoktinius nebegyvus. Jų kūnai aptikti skirtinguose kambariuose.

Daugiausiai mįslių užminė elektros laidai ant velionės kūno. Vėliau paaiškėjo, kad jie – nuo elektrinės šildomosios pagalvėlės, kuri buvo po velionės plaštaka.

Po tokio radinio įtarta, kad velionės plaštakos, veidas ir dalis kūno apdegė dėl elektros iškrovos. Tačiau išvadoje dėl jos mirties priežasties teismo medicinos ekspertai apie tai net neužsimena, panašu, kad siedami tai su palaikų, kai šie pagaliau buvo aptikti, būkle.

Vizualiai į nudegimus panašios žymės tada konstatuotos ir ant kitame kambaryje – taip pat lovoje aptikto nebegyvo senjoro pirštų. Išvadą dėl jo mirties rengia kitas specialistas. Su šia priežastimi ir siejamas atsakymas, kodėl ji dar negauta.

Gavus, kaip tikimasi, tokią pačią teismo medicinos ekspertų išvadą ir dėl senjoro mirties, ikiteisminis tyrimas dėl šios sutuoktinių poros mirties priežasties turėtų būti nutrauktas, konstatavus, kad nenustatyta jokių nusikaltimo požymių.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Preliminari ekspertų išvada, atlikus palaikų skrodimą, buvo, kad pensininkų mirties priežastis – nepatikslintas širdies sustojimas. Ir ši išvada paneigė tik tai, kad senjorų mirtis galėjo būti smurtinė. Nors tokio įtarimo ir nebuvo. Kaip jau rašyta, jie rasti savo namuose, kurių durys buvo užrakintos iš vidaus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Koks skirtumas

Koks skirtumas portretas
Kaiminka pastojo. Kaltas baranovirusas. Ir kas dabar bus ?

o kaipgi kitaip ........

o kaipgi kitaip ........ portretas
nesenai kaimyna papjove.....policajai iskarto apziureje nustate ,kad nuo coronos mire ...

Pilietis

Pilietis portretas
Dabar ir policija viską nurašys covid19
VISI KOMENTARAI 39
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių