Laisvės alėjoje – neeilinė specialiųjų tarnybų apgultis: įtarimo šešėlis krito ant benamių

  • Teksto dydis:

Šiandien popiet į Laisvės alėją skubėjo ir ugniagesiai gelbėtojai, ir greitosios medikai, ir policija. Įspūdinga jų transporto kolona išsirikiavo ties Laisvės alėjos ir A. Mickevičiaus gatvės sankirta.

Anot Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus atstovo, gavus tokį pranešimą apie gaisrą tokiame objekte, esančiame tokioje vietoje, jie pasiųsti įvykio vieton mažiau pajėgų negalėjo.

Apie 13.20 val. buvo pranešta, kad iš Laisvės alėjos 46-ąjį numerį turinčios kepyklėlės per ventiliacijos angas veržiasi dūmai. Į tai sureaguota net trijų ugniagesių gelbėtojų automobilių išsiuntimu. Tarp jų buvo ir autokopėčios, nes minėtas pastatas – keturių aukštų.

Atskubėjus į įvykio vietą, iš kepyklėlės skubiai evakuoti du lankytojai. Ir išsiaiškinta, kad gaisro židinys gali būti rūsyje, kurį yra pamėgę benamiai.

Skaitytojo nuotr.

Po tokios prielaidos, įvykio vietoje pasirodė ir policija bei greitosios medikai.

Tačiau tada susidurta su kita kliūtimi, kaip patekti į galimą gaisro židinį, į kurį vedančios durys užrakintos.

Teko kviesti pagalbon ir pastato savininką.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Galiausiai po šios praeivius šokiravusios šio pastato apgulties, trukusios daugiau kaip valandą, konstatuota, kad niekas nenukentėjo. Anot policijos atstovės, nerasta net gaisro, jau pradėjus abejoti, ar jis iš viso buvo, židinio.NAUJAUSI KOMENTARAI

alio ??? iskur geroves valstybeje benamiai ?

alio ??? iskur geroves valstybeje benamiai ? portretas
tai ne benamiai - tai skolininkai ...PSD mokesciu ir vakcinavimu aukos...

o lanzbergyniu- pedofilu

o lanzbergyniu- pedofilu portretas
dumu nesimato ?/?

Liaudies išmintis byloja:

Liaudies išmintis byloja: portretas
"Nėr to blogo kad neišeitų į gera". Bus ant ko suverst nekokybiškos kinietiškos dangos defektus ir vėl pradėti taip pamėgtą Kauno tvarkymosi procesėlį...
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių