Kuo aukščiau – tuo smagiau? Pavojingos jaunuolių pramogos šiurpina praeivius

  • Teksto dydis:

Socialiniuose tinkluose karts nuo karto vis pasirodo praeivių užfiksuotų nuotraukų, kuriose – ant pastatų stogų pavojingai laipiojantys jaunuoliai. 

Feisbuko grupėje „Šeškinė“ įkeltos tokių pramogų Vilniuje nuotraukas lydėjo viltingas prierašas, kuriuo autorė tikisi, jog tokie pasivaikščiojimai nesibaigs tragedija.

Šįkart fotografuota tai, kas vyko ant 16-aukščio stogo.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja portalui kauno.diena.lt komentavo, kad policijos registruojamų įvykių registre tokio pobūdžio pranešimų minėtu laikotarpiu nebuvo gauta.

Feisbuko grupės „Šeškinė“ nuotr.

„Atkreipiame dėmesį, kad toks neatsakingas vaikų elgesys gali turėti labai skaudžias pasekmes, todėl raginame tėvus (ne tik tuos, kurie atpažins savo vaikus užfiksuotose nuotraukose, bet ir kitus) įspėti vaikus apie gresiančias nelaimes“, – patarė policijos atstovė.

 

Panašių atvejų anksčiau fiksuota ir Kaune. Tuomet praeiviai ne tik nufotografavo, bet ir informavo pareigūnus. Šiems atvykus, pavojingai pramogavusių jaunuolių jau nebuvo nė kvapo.

Skaitytojų nuotr.NAUJAUSI KOMENTARAI

Čarlzas Darvinas

Čarlzas Darvinas portretas
Tik po to negydykite, lai dvesia. Ir tegyvuoja natūrali atranka!

senas kavenskas

senas  kavenskas portretas
gerb. kolegos ! ,,darwin awards'' už šiuos metus skiriami 2024m. sausį ! tikiuosi kad suspės :)

natūrali atranka

natūrali atranka portretas
dėka drąsių kvailių - išlieka sumaniausi....
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių