Kraupi avarija Kaune: vyras plikomis rankomis iš degančio „Mercedes-Benz“ ištraukė vairuotoją

  • Teksto dydis:

Vėlų šeštadienio vakarą Kaune, Islandijos plente, įvyko tragiška dvi gyvybes nusinešusi trijų automobilių avarija. Socialiniuose tinkluose pasipylė šimtai komentarų, keliamų nelaimės versijų. Avarijos liudininkų pasidalinti vaizdo įrašai atskleidžia ir daugiau detalių.

Daugiausia dėmesio socialiniuose tinkluose sulaukė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota tragiška „Mercedes-Benz“ ir BMW kaktomuša. Pasipylė šimtai komentarų, kuriuose svarstoma, kas galėjo nutikti, kad avarijos kaltininkas važiavo prieš eismą. Daugelis rašė, kad vairuotojas pats lėkė „į mirtį“ ir dar nusinešė niekuo dėto žmogaus gyvybę. 

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ vaizdo įrašas.

Būtent po šiuo įrašu feisbuke atsirado vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas veiksmas iškart po automobilių susidūrimo. Kaip galima matyti, tuomet, kai filmavęs vyras ateina į įvykio vietą, čia dar neatvykusios specialiosios tarnybos. Jų sirenos dar tik girdimos tolumoje.

Šis vaizdo įrašas atskleidžia daugiau detalių. Filmavęs vyras nuo pamatyto vaizdo sunkiai renka žodžius. Jis užfiksavo atvira liepsna degantį „Mercedes-Benz“, o prie jo gulintį vyrą – automobilio vairuotoją. Netrukus prie filmuotojo prieina kitas vyras ir prasideda dialogas.

Priėjęs liudininkas pasakoja, kad pirmasis puolė prie degančio automobilio ir iš jo plikomis rankomis ištraukė vairuotoją.

Kai ištraukiau, tikrinau, bet jis jau be pulso.

„Gal jis dar gyvas?“ – paklausė filmuojantis žmogus.

„Kai ištraukiau, tikrinau, bet jis jau be pulso“, – jam atsakė liepsnų nepabūgęs pilietis ir iškart sulaukė klausimo, ar pats neapdegė: „Ne, viskas gerai, kai gelbėjau žmogų, automobilis dar nebuvo taip įsiliepsnojęs.“

Filmuojantis vyras dar spėjo nusistebėti, kad ant kelio mėtosi kažkurio automobilio variklis, tada pasigirsta liepsnojančio „Mercedes-Benz“ sprogimas ir vaizdo įrašas baigiamas.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ vaizdo įrašas.

Kaip „Kobra 11“

Tiek avarijos liudininkai, tiek komentatoriai teigė tokio kraupaus eismo įvykio neprisimenantys. Tragedijos vietoje buvęs portalo kauno.diena.lt fotoreporteris tikino, kad ir atvykę specialiųjų tarnybų atstovai sunkiai rinko žodžius.

„Sunku patikėti, kaip surežisuota „Kobra 11“ scena. Siaubas“, – stebėjosi vienas internautas.

Atsirado žmonių, kurie teigė, kad tas pats „Mercedes-Benz“ buvo pastebėtas ir kitose vietose važiuojantis prieš eismą.

„Važiavau antra juosta, kai jis skrido į mane. Vos spėjau pasitraukti. Galimai nesiorientavo, greitis tikrai buvo daugiau nei 150 km/val. manau“, – feisbuke rašė Darius.

„Galėjau būti ir aš, jei būčiau greitėjimo juostoje“, – 15min sakė tarp Kauno ir Jonavos esančiame kaime gyvenantis Edgaras. Šeštadienio vakarą, iš Kauno važiuodamas Jonavos kryptimi, jis irgi sutiko priešpriešiais dideliu greičiu lėkusį tą patį „Mercedes-Benz“.

Skaityojo vaizdo įrašas.

Kraupi avarija

Kaip jau skelbėme, šeštadienio vakarą „Mercedes-Benz GL550“, vairuojamas vyro (g. 1980 m.), važiuodamas prieš eismą atsitrenkė į automobilį „BMW 540“, vairuojamą vyro (g. 1961 m.), kuris nuo smūgio atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Škoda Octavia“, vairuojamą vyro (g. 1992 m.). Po susidūrimo automobilis „Mercedes-Benz GL550“ trenkėsi į kelio atitvarus ir užsidegė.

Per eismo įvykį žuvo automobilių „Mercedes-Benz GL550“ ir „BMW 540“ vairuotojai bei sužalota automobilio „Škoda Octavia“ keleivė (g. 1994 m.), kuri gydoma ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.


Šiame straipsnyje: kraupi avarija Kaunetragiška avarija Islandijos plentežuvo žmonėsavarija LT

NAUJAUSI KOMENTARAI

Rūtenis

Rūtenis portretas
Trumpai drūtai ir be grafomanijos diagnozė būtų tokia- šiualietiškas socialinis autistas

Gal

Gal portretas
Savizudis?

tik

tik portretas
susidaro ispudis filmavimo buktai kas zinojo ir buvo pasiruoses siai tragedijai ???-;;-;;-;;-
VISI KOMENTARAI 62

Galerijos

Daugiau straipsnių