Iš keršto apšaudytas jaunos kauniečių poros BMW: pas užpuolikus rasta narkotikų

 • Teksto dydis:

Gruodžio 9-osios vakarą Kaune įvyko aplinkinių dėmesį patraukęs incidentas, kurio metu buvo panaudotas, kaip įtariama, orinis ginklas, vienas lengvasis automobilis persekiojo kitą lengvąjį automobilį ir į jį atsitrenkė. Šiandien Kauno policija praneša daugiau šio nusikaltimo detalių. 

Vakar apie 20.40 val. įvykusio incidento metu automobiliuose buvę žmonės nenukentėjo, autoįvykį sukėlę ir iš jo pasišalinę asmenys buvo surasti ir sulaikyti operatyviai į įvykio vietą atvykusių policijos pareigūnų, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Žinomi teisėsaugai

Šiuo metu ikiteisminio tyrimo turimais duomenimis, incidentas įvyko aiškinantis jame dalyvavusių ir vienas kitą pažįstančių asmenų tarpusavio santykius. Abu sulaikytieji yra žinomi teisėsaugai. Atliekant pirminius veiksmus vieno iš jų kišenėje buvo rastas nedidelis kiekis, kaip įtariama, narkotinės psichotropinės medžiagos. Atliekant kratą jo gyvenamojoje vietovėje, taip pat rasta galimai narkotinių psichotropinių medžiagų bei keliolika įvairių mobiliojo ryšio telefonų, kurių įsigijimas nėra aiškus.

Kauno policijos nuotr.

Ikiteisminis tyrimas šiuo metu atliekamas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Asmenims gresia iki laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šiandien bus sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių sulaikytiesiems skyrimo. 

Kaip jau rašyta, Šiaurės prospekto pradžioje esančios „Lidl“ aikštelėje kauniečiai trečiadienio vakarą stebėjo pareigūnų sujudimą. Čia atvyko penki policijos ekipažai ir kažką aiškinosi su jaunuoliais.

Skaičiuojama, kad į automobilį galėjo būti paleista dešimt šūvių iš orinio ginklo.

Policijos departamento teigimu, automobilį „BMW 320“ persekiojo automobilis „Audi A4“, kurio vairuotojas, manoma, oriniu ginklu pradėjo šaudyti. BMW sankryžoje sustojus prie šviesoforo, „Audi A4“ atsitrenkė į šio automobilio galinę dalį.

Policijos pareigūnai sulaikė 1998 ir 1992 m. gimusius įtariamuosius, jie uždaryti į areštinę. Pas juos pareigūnai rado ir narkotinių medžiagų.

„Kauno dienos“ skaitytojai pranešė, kad apie 22 val. į „Lidl“ prekybos centro aikštelę atvyko gausios pareigūnų pajėgos.

Kauno apskrities policijos budėtojai patvirtino, kad tarp jaunuolių buvo įvykęs kažkoks konfliktas. Jo metu buvo apgadintas automobilis.

Nukentėjusiojo pasakojimas

Nukentėjęs asmuo detalizuoti konflikto detalių nenorėjo. Vaikinas pasakojo, kad dabartinės jo draugės buvęs vaikinas juos užfiksavo išvažiuojančius iš kiemo. Nukentėjusysis neslėpė, kad, pamatęs, jog į juos nutaikytas į ginklą panašus daiktas, liepęs draugei spausti greičio pedalą ir sprukti.

„Šokome į autostradą, tada išsukome į Šiaurės prospektą ir prie Muravos sankryžos į mūsų automobilį iš šratinio šautuvo nemažai kartų pataikė. Matyti ir įlinkimai. Jei būtų šaudę tikromis kulkomis, matyt, būtų kiaurai perėję, o dabar langą išdaužė. Mes čia pirmyn atgal dar važinėjome, jis į mūsų automobilio galinę dalį atsitrenkė su „Audi“, – pasakojo BMW automobiliu su 23-ejų drauge važiavęs 28-erių vaikinas. Jis nurodė, kad, įsukus į parduotuvės aikštelę, buvo iškviesti pareigūnai. BMW vairavusi mergina patyrė šoką. Liudininkų teigimu, pareigūnai įvykio vietoje ne tik apklausė nukentėjusiuosius, bet ir prie Muravos sankryžos matavo, kur galimai šauta į automobilį.

Skaitytojo nuotr.

Asmenis, kurie matė minėtą įvykį viešoje vietoje, užfiksavo tai savo automobiliuose esančiais vaizdo registratoriais ar kitais būdais, prašome susisiekti su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnais el. paštu migle.vytaite@policija.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
Narkomanai pajuto LAISVĘ.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai tie sulaikiteje ira is Laisves partijos?

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Narkotikai jau nenusikaltimas - Laisvės partija legalizavo.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių