Kauno pareigūnai aiškinasi, kas iš parduotuvės pasisavino išmanųjį laikrodį Pereiti į pagrindinį turinį

Kauno pareigūnai aiškinasi, kas iš parduotuvės pasisavino išmanųjį laikrodį

2021-06-18 12:33 kauno.diena.lt inf.

Kauno policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės. Birželio 7 d. buvo gautas pranešimas dėl vagystės Kaune, Islandijos plente esančioje parduotuvėje, kuomet buvo pasisavintas išmanusis laikrodis „Huawei Watch GT 2E Black“. Parduotuvei padaryta 179 eurų turtinė žala. Vaizdo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, policija prašo kreiptis į Kauno apskr. VPK Santakos policijos komisariatą telefonu 8 700 60676 arba rašyti el. p. [email protected].

Kauno policijos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų