Kaunietis šeštą kartą nuteistas už smurtą prieš sugyventinę: kalės keturis metus

  • Teksto dydis:

Kauno apylinkės teismas nuteisė vyrą šeštą kartą už smurtą prieš tą pačią moterį.

Vyrui skirta reali ketverių metų laisvės atėmimo bausmė, jis taip pat privalės sumokėti daugiau kaip 1100 eurų baudą.

Kaip antradienį pranešė prokuratūra, šis nuosprendis – septintasis kauniečio R. R. teistumas ir šeštasis nuosprendis dėl smurto prieš tą pačią moterį.

Bylos duomenimis, pernai vasario 22 dieną, kaltinamasis R. R., būdamas neblaivus, daugiau kaip du kartus rankų kumščiais trenkė ir panaudojo kitus smurtinius veiksmus prieš sugyventinę. Tokie kaltinamojo smurtiniai veiksmai pasikartojo ir kitą dieną.

Nukentėjusiajai kreipusis į policijos pareigūnus buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalį. Praėjusią savaitę Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose buvo paskelbtas šios bylos nuosprendis. 

Byloje kaltinamojo R. R. atsakomybę lengvinančių aplinkybių nenustatyta. Jo atsakomybę sunkinančia aplinkybe laikytina tai, kad nusikalstamas veikas padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio bei būdamas recidyvistu.

Asociatyvi freepik.com nuotr.

Atsižvelgiant į nusikalstamų veikų pavojingumą, kaltinamojo asmenybę, į tai, kad kaltinamasis praeityje teistas už smurtinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymą prieš tą pačią nukentėjusiąją ir jam jau buvo taikytas bausmės vykdymo atidėjimas, tačiau tai jo nesulaikė nuo naujos nusikalstamos veikos padarymo, ikiteisminiam tyrimui vadovavusi prokurorė teismo prašė paskirti penkerių metų laisvės atėmimo bausmę.

Kauno apylinkės teismas R. R. pripažino kaltu dėl abiejų nusikalstamų epizodų pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalį („Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“).


Šiame straipsnyje: smurtas prieš moterįnuteistas kaunietisrecidyvistaspagalba moterims

NAUJAUSI KOMENTARAI

Protelio neturi

Protelio neturi  portretas
Jei ja jau 7 karta muša ko ji su juo gyvena

Socialinė darbuotoja

Socialinė darbuotoja portretas
Keturių metų neišbus-----už labai gerą elgesį paleis jį po trečdalio bausmės atbuvimo. Ir vėl gyvens kaip tradicinė tarybinė šeima .

vaje

vaje portretas
ne sugyventinė, o kažkokia bokso kriaušė
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių