I. Budrienės sūnų sužalojęs R. Viršila prašo jį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės

Kauno apylinkės teismas ketvirtadienį pradėjo nagrinėti nepilnamečiui viešame renginyje trenkusio nuomonės formuotojo Remigijaus Viršilos bylą. Kaltinamasis pripažino savo kaltę, gailėjosi, jo gynėjas prašė teismo R. Viršilą atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

„Šiandien vykusio teisiamojo posėdžio metu buvo apklaustas kaltinamasis R. Viršila. Jis pilnai pripažino savo kaltę ir išsakė, jog nuoširdžiai gailisi“, – Eltą informavo Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Atsižvelgiant į tai, teisme bylą nuspręsta nagrinėti sutrumpinta įrodymų tvarka. Anot teismo atstovės, kaltinamasis per gynėją paprašė atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

„Teisiamojo posėdžio metu R. Viršilos gynėjas pateikė prašymą atleisti kaltinamąjį nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, laiduotoju paskiriant R. Viršilos mamą arba draugą. Šie abu asmenys buvo apklausti šiandien vykusio teisiamojo posėdžio metu“, – nurodė T. Merkevičiūtė.

Ikiteisminis tyrimas dėl kovą nepilnamečiui viešame renginyje trenkusio nuomonės formuotojo R. Viršilos veiksmų baigtas ir teismui perduotas rugpjūtį.

Bylos duomenimis, R. Viršila 2023 m. kovo 12 d. viešo pramoginio renginio metu Kauno pramogų ir laisvalaikio centre „Oazė“, įžūliu elgesiu kitų asmenų akivaizdoje, be jokio pateisinamo motyvo ir priežasties agresyviai užpuolė nepilnametį. Anot teisėsaugos, tyčia kumščiu vieną kartą smogdamas nepilnamečiui į veidą, kaltinamasis padarė jam odos nubrozdinimus skruoste. Tokiais veiksmais, anot prokuratūros, R. Viršila nežymiai sutrikdė nepilnamečio sveikatą.

Kaltinamajame akte pažymėta, kad tokiu būdu R. Viršila demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, bei sutrikdė visuomenės rimtį bei tvarką. 31-erių R. Viršila kaltinamas viešosios tvarkos pažeidimu.

Kaip teigė Kauno apylinės teismo atstovė spaudai T. Merkevičiūtė, R. Viršila, duodamas parodymus teigė, jog turėjo susilaikyti nuo smūgio, tačiau, anot jo, po kovos buvo apimtas emocijų ir pasielgė neapgalvotai. Kaltinamasis sutiko atlyginti turtinę žalą, tačiau vertindamas byloje pareikšto civilinio 10 tūkst. eurų ieškinio dydį, teigė, kad suma yra neadekvati.

Pasak teismo atstovės, teisiamojo posėdžio metu buvo paskelbta pertrauka, kurios metu kaltinamasis nukentėjusiesiems sumokėjo dalį, jo paties vertinimu pakankamos, žalos – 1,5 tūkst. eurų.

Kito teisiamojo posėdžio byloje metu, kuris vyks gruodžio 18 d., bus tęsiamos baigiamosios kalbos ir suteiktas žodis kaltinamajam.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tišik \\\\\.../////

Tišik  \\\\\...///// portretas
sužalojo,tai jau atisemitizmas.

tam bezprizornykui

tam bezprizornykui portretas
reikėjo ne snukį nubrozdyt o žandikaulį sulaužyt. Labai gera dieta. Mėnesį sultinuką čiulpt per šiaudelį. Koliotis atpratina.

Sulėkė ir Skuodienė ir visos vaikų teisių gynėjos, Šimonytė

Sulėkė ir Skuodienė ir visos vaikų teisių gynėjos, Šimonytė portretas
Dabar rodomas ir rodomas įrašas, kaip iš motinos atimamas klykiantis vaikas. O Budrienė sėdi sau ir juokiasi iš visų. Iš valstybės gauna pinigus už vaiko globą, nepilnametį paleidžia į ringa, kad tas išprovokuotų Viršilą, ir dabar supermama prisiteis solidžią sumą pinigų. Tai kur teisybė? Ji atvirai duoda interviu, verkšlena, koks nuskriaustas, sumuštas liko jos globotinis. O vaikų teisių gynėjos kur? Kodėl iš tokios mamelės neatima globos?
VISI KOMENTARAI 19

Galerijos

Daugiau straipsnių