Girto kauniečio skrydis baigėsi javų lauke: šalia apsivertusio „Opel“ – sunkiai sužaloti žmonės

 • Teksto dydis:

Sekmadienio popietę į vieną javų lauką Rumšiškių apylinkėse skubėjo visos specialiosios tarnybos. Pro jį besidriekiančiame žvyrkelyje apsivertė automobilis „Opel Corsa“, šalia kurio aptikti du neblaivūs asmenys, ne iš karto galėję atsakyti, kuris iš jų nesuvaldė šios transporto priemonės.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos suvestinėse pranešama, kad informacija apie šį įvykį gauta 14.54 val.

Pirminiais duomenimis, apie jį pranešė kito automobilio vairuotojas, kurio akyse visa tai įvyko. Jis teigė, kad į javų lauką nuskridusiame ir apsivertusiame opelyje yra du prispausti žmonės.

Tačiau ugniagesiai gelbėtojai rado įvykio vietoje ant stogo gulintį automobilį ir du vyrus šalia jo. Pirminiais duomenimis, išsiropšti laukan jiems padėjo pro šalį važiavusio tarnybinio elektrikų automobilio ekipažas. Ugniagesiams gelbėtojams beliko tik atversti nebepataisomai sudaužytą opelį ir atjungti jo akumuliatorių.

kaisiadorieciams.lt nuotr.

Vieną iš nelaimėlių specialiosios tarnybos rado gulintį pasliką nuo lietaus likusioje baloje ir dejuojantį dėl sunkiai pakeliamo skausmo krūtinėje. Iki greitosios automobilio jį teko nešti neštuvais.

Antrasis dar bandė vaikščioti, tačiau iki kito greitosios automobilio, išsikviesto į įvykio vietą papildomai, taip pat nuėjo, tik padedamas specialiųjų tarnybų.

kaisiadorieciams.lt nuotr.

Nuo abiejų jautėsi alkoholio kvapas.

Minėta priežastis greičiausiai susijusi su tuo, kad nė vienas iš jų nenorėjo prisipažinti vairavęs sudaužytą opelį. Tačiau, pasak Kauno policijos atstovės, tai išsiaiškinti galiausiai pavyko. Tiesa, po to, kai abu atsidūrė gydymo įstaigoje Kaune, kurioje, konstatavus sunkius sužalojimus, stacionarizuoti.

Anot policijos atstovės, šį automobilį vairavusiam 1991 m. gimusiam kauniečiui, pirminiais duomenimis, – Palemono gyventojui, nustatytas 1,28 promilių girtumas. Jo 1978 m. gimęs keleivis – vietinis gyventojas.

kaisiadorieciams.lt nuotr.

Policijos duomenimis, „Opel Corsa“ nesuvaldytas vietinės reikšmės kelyje Antakalnis-Juodiškės-Užtakai, tiksliau – Rumšiškių seniūnijos Juodiškių kaimo Dambravos gatvėje. Ir to priežastis – nepasirinktas saugus greitis.

Tačiau, ar dėl šio įvykio bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, ar tik administracinė teisena, nes vairuotojo girtumas neviršijo 1,5 promilių, dar sprendžiama. Tai priklausys nuo medikų išvadų apie vairuotojo ir keleivio patirtus sužalojimus.


Šiame straipsnyje: avarija LTgirtas vairuotojasjavų laukasnulėkė į javų lauką

NAUJAUSI KOMENTARAI

o

o portretas
/runkelyniu/ debilu gelbeimas ju paciu reikalas===

aukstyn papais...

aukstyn papais... portretas
nulinko by.....nukrito ciobatai...

zopel

zopel portretas
Opelis sudas, nesaugus
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių