Dešimt dienų po nelaimės „Rimi“: kaltininkas nerastas, kaunietė – nė dienos be vaistų

Praėjo dešimt dienų po to, kai Kaune, Šančiuose esančiame prekybos centre „Rimi“ įvyko sukrečiantis incidentas – jauna kaunietė susižalojo melione įsmeigtu skutimosi peiliuku. Pasidomėjome, kaip šiandien jaučiasi nukentėjusioji ir kuria linkme krypsta įvykio tyrimas. 

Su portalu nuo pat šios nelaimės pradžios bendravusi Lina (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) šiandien vis dar – įtampoje. Pasak moters, stresą patiria ne tik ji, bet ir visa šeima. Moteris be raminamųjų vaistų nebegali nė dienos.

„Visi tyrimai ir jų atsakymai galimi tik po keturių savaičių nuo įvykio. Iki tol tik laukimas ir aplinkinių saugojimas. Žinote, juk galiu būti užsikrėtusi... Stengiuosi neišeiti iš proto tiesiogine to žodžio prasme“, – baimindamasi blogiausio scenarijaus atvirai dėsto Lina.

Kaip ji pasakoja, po šio didelio atgarsio sulaukusio nelaimingo atsitikimo buvo kreiptasi į teisėsaugą, kad ši padėtų išsiaiškinti galimą kaltininką. Nuo gegužės 8 d. nelaimę ėmė tirti paskirta tyrėja, kuri tą pačią dieną „Rimi“ išsiuntė prašymą pateikti vaizdo stebėjimo kamerų įrašą.

„Mano žiniomis, tyrėja ne kartą pakartotinai prašė atsiųsti tuos įrašus, tačiau parduotuvė vis rasdavo pasiteisinimą. Jį atsiuntė tik vakar, nors nuo pat pradžių deklaravo, kad stengsis kuo labiau padėti“, – portalui pasakojo kaunietė.

Apie tai, kad šis įrašas į pareigūnų rankas pateko tik praėjus kone dešimčiai dienų po nelaimės, patvirtino ir Kauno apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Justina Kazragytė.

„Visa informacija jau tyrėjos rankose, ją gavome gegužės 14 dieną. Dabar pareigūnai viską atidžiai peržiūrės ir nustatys, ar vaizdo kamerose yra užfiksuota nusikalstama veika. Tuomet šį incidentą galėsime pakomentuoti detaliau“, – dėstė policijos atstovė, kuri pridūrė, kad ikiteisminis tyrimas nepradėtas – kol kas vyksta tik aplinkybių aiškinimasis.

„Rimi“ viešųjų ryšių vadovės Giedrės Buivydienės teigimu, vaizdo įrašą peržiūrėję parduotuvės apsaugos darbuotojai nieko įtartino nepastebėjo, o pareigūnams pateikė 1,5 paros trukmės įrašą, kuris apima laikotarpį nuo meliono patekimo į salę iki nelaimingo atsitikimo.

Visi tyrimai ir jų atsakymai galimi tik po keturių savaičių nuo įvykio. Iki tol tik laukimas ir aplinkinių saugojimas. Žinote, juk galiu būti užsikrėtusi...Stengiuosi neišeiti iš proto.

„Tiek laiko darbuotojams reikėjo kruopščiai minučių tikslumu viską peržiūrėti. Nors nepastebėjome nieko, kas keltų įtarimų, tačiau tai ne mūsų kompetencija. Viską turi ištirti policijos pareigūnai, tyrėjai, todėl šį darbą paliekame jiems“, – sakė parduotuvės atstovė.

Pasiteiravome, ar su nukentėjusia kauniete palaikomas ryšys, ar siūloma pagalba. G. Buivydienė patikino, kad prekybos centro teisininkai susisiekė su Lina ir prižadėjo, kad bet kuriuo atveju žala jai bus atlyginta.

Pačią moterį šiek tiek nustebino laiško, kurį gavo iš „Rimi“ jaunesniosios teisininkės, turinys. Pasak Linos, jos dar kartą atsiprašė, tačiau pasiūlytas vaisių rinkinys pasirodė, švelniai tariant, sarkastiškai.

„Jų dėka į vaisius dar ilgai nepažiūrėsiu, todėl šio pasiūlymo atsisakiau. Dabar man svarbiausia išsiaiškinti visas aplinkybes ir pagaliau sulaukti tyrimų rezultatų“, – viltingai pokalbį baigia kaunietė.

Portalas primena, kad šis incidentas įvyko gegužės 4 d. apie 18 val. Juozapavičiaus pr. 11 esančiame prekybos centre „Rimi“.

„Apsipirkdama įsipjoviau pirštą skutimosi peiliuko ašmenimis, kurie styrojo meliono vaisiuje. Pastarasis buvo vaisių skyriuje prie kitų tos rūšies vaisių. Imdama vieną iš jų, kliudžiau ašmenis, kurie buvo kitame vaisiuje“, – iškart po nelaimės pasakojo pašnekovė.

Prasidėjo kraujavimas iš kairės rankos rodomojo piršto, todėl moteris tuoj pat kreipėsi į parduotuvės administraciją. Žaizda nebuvo labai didelė, ją nukentėjusioji dezinfekavo darbuotojų atneštomis priemonėmis. Tačiau labiau už viską baimę kėlė galimos pasekmės – kokios nors ligos užkratas.

Kadangi parduotuvės administracija moters prašymo atsukti vaizdo stebėjimo kameras neįvykdė, Lina parašė pretenziją ir ją čia pat paliko. Skubos tvarka moteris vyko į gydymo įstaigą, kur buvo paskiepyta nuo stabligės.

„Paprašiau ištirti, ar neužsikrėčiau tokiu būdu specialiai platinamomis ligomis (ŽIV, hepatitu ir kitomis). Man buvo atsakyta, kad jos pasireiškia tik po laiko ir dabar tyrimai nieko nerodytų“, – tuomet portalui drebančiu balsu kalbėjo moteris, kuri iki šiol su baime laukia tyrimų rezultatų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kielė

Kielė portretas
Su galva ne viskas tvarkoj, jei be raminančių nei dienos... Tyrimų pirma sulaukit, paskui trieskit, jei ką atras.O jei atras kokią ligą, tai dar reiktų įrodyt, kad nesusirgta ja anksčiau.

Absurdas

Absurdas portretas
Apie kokios moralinės žalos atlyginimą gali galvoti moteris paviešinusi šį insidentą??? Manau vienintelis dalykas kas gali suktis jos galvoje yra tai jog įsipjovus neaiškios kilmės aštriu daiktu esančiu visai nevietoje mažų mažiausiai reikia skiepytis nuo stabligės.. o kur kitų, žymiai baisiasnių lygų, tokių kaip AIDS, ZIV tikimybė, jos vietoje ir aš save nuo visuomenės izoliuočiau ir vaistus gerčiau kad nenušokti nuo proto... baisu net pagalvoti iki ko gali privesti nežinomybė ar galėjai užsikrėsti tokia baisia liga kuri sugriaus tau gyvenimą... moralinės žalos atlyginimas apvalus nulis palyginus su galimomis pasėkmėmis... Meldžiu dievo jog moteris atsipirktu tik išgaščiu ir žaizdele...

kas tai?

kas tai? portretas
Isipjove piršta -nei dienos be raminamuju? Sovietai kitaip auklejo
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių