Daugiau detalių apie tragediją Vilijampolėje: ugnies grobis – du žmonės

 • Teksto dydis:

Šiąnakt per gaisrą Vilijampolėje žuvus dviem žmonėms, šiemet ugnis Kaune jau pasiglemžė tiek pat gyvybių – penkias, kaip per visus 2020-uosius.

Apie šį gaisrą A.Strazdo gatvės medinuke buvo pranešta gerokai pavėluotai. Nors dar nebuvo ir dešimtos vakaro, o šalia – kiti gyvenamieji namai.

21.58 val. atvira šios gaisravietės liepsna buvo pastebėta Šilainiuose – Rasytės gatvėje. Pirminiais duomenimis, viename jo daugiabutyje.

Gavus apie tai pranešimą, į įvykio vietą buvo pasiųstos trys autocisternos iš Šilainiuose įsikūrusios Kauno ugniagesių gelbėtojų komandos. Ir net autokeltuvas iš kitos komandos.

Per septynias minutes pasiekus gaisravietę, nedidelis vieno aukšto medinukas su mansarda jau visas skendėjo liepsnose. Lokalizuoti šį gaisrą pavyko tik per gerą pusvalandį. O visiškai sutramdyti – daugiau kaip už valandos po pirmojo ugniagesių gelbėtojų ekipažo atvykimo.

Turint informacijos, kad degančiame name turėtų būti žmonių, vienas žuvusiojo kūnas išneštas, dar iki galo nelokalizavus siautėjančios ugnies – 22.19 val. Kaip praneša Kauno policija, pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo, tai buvo 1960 m. gimusio vyro palaikai.

Kartu su žuvusiuoju turėjusios būti ir moters paieškos užsitęsė. Dar vieni nenustatytos lyties ir tapatybės palaikai buvo aptikti tik už geros valandos po šio gaisro, pasiglemžusio ir medinuką, užgesinimo – 0.20 val., perkasant nuodėgulius.

Ugniagesiai gelbėtojai linkę akcentuoti, kad jų darbą, tiek ieškant gaisre likusių žmonių, tiek jį gesinant, apsunkino sendaikčiai ir šiukšlės, buvę degusio medinuko viduje.

Labiausiai linkstama prie versijos, kad nelaimę prišaukė neatsargus žmogaus elgesys, t.y. gaisras galėjo kilti dėl neatsargiai naudotos žvakės, tokio pačio rūkymo arba kokio nors panašaus būdo pašildyti medinuko vidų. Nustatyta, kad jame buvusi krosnis prieš nelaimę kūrenta nebuvo. O apie tai, kad medinuke nebuvo ir elektros liudija tai, kad jos skaitliukas buvo be kamščių.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr.

Tiesa, savąjį ikiteisminį tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo po šios tragedijos pradėjusi policija dar gali šias pirmines ugniagesių gelbėtojų išvadas pakoreguoti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Autoriui

Autoriui portretas
O nuo kada elektros skaitliukas turi kamscius??? O gal vis tik turi saugiklius???

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
daug kas nežino kad briketai kaitresni už malką , dėl to neatlaiko seni pečiai , kaminai . Na ir aišku žmonės nubiedninti vagių seimo narių ir prezidentų

gerovės valstybė

gerovės valstybė portretas
Be šildymo, be elektros...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių