Žemojoje Fredoje nykią sieną papuošė menininko kūrinys

  • Teksto dydis:

Kauno pildosi gatvės piešinių kolekcija. Naujasis Kauno akcentas nutūpė ant Žemojoje Fredoje esančios elektros pastotės, tad pilką sieną nuo šiol pakeitė spalvotas piešinys.

„Žemojoje Fredoje, H. ir O. Minkovskių gatvėje, nyki bei pilka elektros pastotė papuošta ryškiomis spalvoms. Timotiejus Norvila, geriau žinomas „Morfai“ slapyvardžiu, sukūrė šiuolaikinę tautinio rašto interpretaciją „Akmuo srovėje“, – pranešė Kauno miesto savivaldybės atstovai.

„Šis objektas primena akmenį, kuris stūkso upelyje. Srovė neša vandenį, praplaukiančias žuvis, o jis stovi toje tėkmėje nepajudinamas, lyg ten jo vieta ir būtų“, – pristatydamas naująjį akcentą pasakojo autorius T. Norvila.

Piešinyje vaizduojamos stambios rombų ir trikampių figūros, kuriančios optinę iliuziją: matoma ne plokštuma, o harmoningas, vientisas ir atsikartojantis raštas. Spalvoti zigzagai susipina į audinį ir atspindi Nemuno tėkmę bei judrius gatvės automobilių srautus.

Kauno m. savivaldybės nuotr.

Šis objektas primena akmenį, kuris stūkso upelyje.

„Žaismingam kūriniui pasirinktos ryškios spalvos: upę simbolizuojanti mėlyna suintensyvėja iki akį traukiančios raudonos“, – pridūrė miesto atstovai.

Naujas kūrinys įgyvendintas per programą „Kauno akcentai“. Neabejojama, kad jis taps dar vienu traukos objektu, pagyvinančiu vietos aplinką.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tep ...

Tep ... portretas
Nudaze isviete kazkas ir jau svente ... Dekui kad grazinat miesta ... BET sitaip "piarintis" Del to mus jau ir laiko begalviais idiotais

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas gerai.Daug darbo įdėta,

Radio Liberty

Radio Liberty portretas
Idėja aiškiai pasiskolinta iš Kazio Varnelio, tik kad kokybė ne ta
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių