Vilniaus gatvėje – naujovės: atsirado suoliukai ir šiukšliadėžės

Nors Vilniaus gatvės rekonstrukcija dar nėra baigta, tačiau bendras vaizdas jau matosi. Visai neseniai čia įrengti ir nauji suoliukai bei šiukšliadėžės. Tikimasi pavasarį baigti visus likusius šios Senamiesčio gatvės rekonstrukcijos darbus.

Didžiojoje Vilniaus gatvės dalyje dar pernai paklotas gludinto akmens grindinys, atnaujintas apšvietimas, atlikti kiti darbai. Tik ties sankirta su Laisvės alėja liko nedidelė Vilniaus gatvės atkarpa, kurioje dar nėra grindinio. Jį planuojama užbaigti pavasarį, kai tik leis orai.

Dabar kauniečių dėmesį patraukė naujai įrengta mažoji infrastruktūra – šiukšlių dėžės ir suoliukai. Pastarieji jau vilioja prisėsti Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros prieigose. O šiukšliadėžių dizainas kauniečiams jau matytas kitose miesto erdvėse, tačiau, pasak praeivių, toks stilius dera ir Vilniaus gatvėje.

Regimanto Zakšensko nuotr.

„Tokios pats šiukšlių dėžės įrengtos ir atnaujintoje Nemuno krantinėje. Man visai gražu, medinis dizainas visai gerai dera ir Senamiesčio aplinkoje“, – tarė pro šalį ėjęs kaunietis.

Miesto savivaldybės atstovai patvirtino, kad mažosios infrastruktūros įrengimo darbai Vilniaus gatvėje jau prasidėjo. Artimiausiu metu medinių suoliukų bus dar daugiau

„Šiuo metu Vilniaus gatvėje įrengta po dešimt suoliukų ir šiukšliadėžių. Šioje Senamiesčio gatvėje bus įrengti 32 suoliukai ir 25 šiukšliadėžės su medienos apdaila pagal numatytą projektą“, – komentavo Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Regimanto Zakšensko nuotr.

„Šioje gatvėje oficialiai užbaigti visus darbus ir procedūras planuojame šių metų pavasarį“, – pridūrė specialistas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mokesčių mokėtojas

Mokesčių mokėtojas portretas
Tai liuks. Tačiau ir Nemuno saloje tokius pačius pastatykite- su atrama. Dabar ten stovi kažkokie kreivi gultai, be atramų, vietomis paliktas tik betonas, nėra medienos. Šiknai šalta sėdėti, galima susirgti pūslės uždegimu. Koks senis-besmegenis ten tokią nesąmonę sugalvojo?

Anonimas

Anonimas portretas
Kiekvienas rajonas turetu buti rengiamas skirtingai: plyteles, sviestuvai, suolai, siuksliadezes ir t.t. Viskas turetu buti isskirtinio.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tokios pacios siuksliadezes pastatytos Pazaislio parke jau atrodo tragiskai,dazai apsilupe,lenteles nukrite.
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių