Valentino dienos staigmena „Akropolyje“ – galimybė pirmiesiems pajusti „Kino pavasario“ atmosferą

 • Teksto dydis:

Ieškančius, kaip romantiškai ar tiesiog kokybiškai praleisti šv. Valentino dienos vakarą, prekybos centras Kauno „Akropolis“ kviečia į aklą pasimatymą su „Kino pavasariu“.

Vasario 14 d. prekybos centre įsikūrusiame „Forum Cinemas“ kino teatre įvyks išankstinis didžiausio Lietuvoje tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ seansas. Jo metu žiūrovai pirmieji Lietuvoje didžiajame ekrane išvys vieną iš šiųmečio festivalio filmų, kuris išliks staigmena iki pat renginio pradžios.

Aklas pasimatymas su „Kino pavasariu“ – tai jau tradicija tampantis festivalio projektas, kai žiūrovai kviečiami į pirmąjį viešą artėjančio festivalio seansą, nežinodami, kokį filmą išvys. Tokia galimybe šiais metais gali pasinaudoti ir kauniečiai, atvykdami į Kauno „Akropolyje“ įsikūrusi „Forum Cinemas“ kino teatrą.

„Ankstesniais metais vykę aklojo pasimatymo su „Kino pavasariu“ seansai sulaukė išties nemažai kino mėgėjų dėmesio ir gerų atsiliepimų. Tai rodo, kad festivalio lankytojai išties myli kokybišką kiną ir pasitiki „Kino pavasario“ komanda, jos darbu atrenkant įsimintiniausius bei įdomiausius, didžiausio kritikų įvertinimo sulaukusius praėjusių metų filmus. Tikime, kad ir šiemet žiūrovai yra pasiilgę unikalių kino patirčių ir nepraleis progos pajusti artėjančio festivalio atmosferą, o kartu ir mums patikės savo šv. Valentino vakaro nuotaiką“, – sakė festivalio „Kino pavasaris“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Džiaugiamės galėdami prisijungti prie išskirtinės iniciatyvos ir savo lankytojams pasiūlyti nestandartinį vakaro praleidimo būdą.

Pasak festivalio programos vadovės Aistės Račaitytės, aklojo pasimatymo su „Kino pavasariu“ seanse žiūrovai galės išvysti turbūt smagiausią ir taikliausią šiųmečio festivalio filmą apie šiuolaikybę. Su pagrindine filmo veikėja susitapatins daugelis Y kartos žiūrovų, o kiti galbūt geriau supras jos egzistencinį nerimą, kylantį iš galimybių gausos, įsigalėjusio individualizmo ir savirealizacijos kulto.

Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė sakė, kad į specialų kino seansą kviečiami visi gero kino mėgėjai bei tie, kurie ieško įdomios ir intriguojančios pramogos.

„Džiaugiamės galėdami prisijungti prie išskirtinės iniciatyvos ir savo lankytojams pasiūlyti nestandartinį vakaro praleidimo būdą. Iniciatyvai atrinktas seansas patiks tiek mylintiems kiną, tiek ieškantiems, kaip nustebinti savo antrąją pusę per šv. Valentino dieną“, – sakė B. Kuodytė.

Specialusis seansas Kauno „Akropolio“ „Forum Cinemas“ kino teatre įvyks vasario 14 d. 18.10 val. Bilietų į kino seansą skaičius – ribotas.

Šv. Valentino dieną prekybos centro lankytojų laukia ir daugiau pramogų. Renginių aikštėje, esančioje trečiame prekybos centro aukšte, nuo 17 iki 20 val. juos pasitiks ir šventinę nuotaiką su savo vinilinių plokštelių selekcija kurs DJ Erichas. Daugiau informacijos www.akropolis.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių