Vaivorykštinio suolo detektyvas Kaune: pasisakė miesto atstovai ir policija

 • Teksto dydis:

Penktadienio pavakary praūžė žinia, kad vienas suoliukų Vytauto parke kažkiek laiko prabuvo nudažytas vaivorykštės spalvomis, tačiau taip pat netikėtai suolas dingo. Pirmadienį apie suolą pasiteiravus Kauno miesto savivaldybės ir Kauno policijos aiškėja, kad žinių nei apie spalvų ant suolo atsiradimą, nei apie suolo dingimą nėra. Niekas niekam jokių pretenzijų neturi.

Vytauto parkas, ilgus metus tūnojęs užmarštyje, prieš porą metų sulaukė dalinio atnaujinimo. Dalyje teritorijos išasfaltuoti pėsčiųjų takai, pastatyti nauji suoleliai, šiukšliadėžės, sutvarkyta žalia veja.

Kita dalis likusi netvarkyta, nes priklauso privačiam savininkui. Jo dalį savivaldybė siekia perimti savo žinion.

Pirminiais duomenimis, dažytojams menininkams užkliuvo  valdiškas suoliukas, tiksliau, priklausantis mums visiems.

Kaunietis Gintaras Furmanavičius savo feisbuko sienoje penkatdienį pasidalijo vaizdais iš Vytauto parko.

Gintaro Furmanavičiaus feisbuko nuotr.

„Vakar ir šiandien. Aš (širdelė) Kauną!“ – pakomentavo dvi viena šalia kitos sudėtas nuotraukas. Vienoje prie pėsčiųjų tako stovi suolelis, nudažytas vaivorykštės spalvomis. Kitoje – akivaizdu, kad nufotografuota ta pati vieta. Vienintelis skirtumas – suolelio – nė kvapo.

Portalo kauno.diena.lt fotografas pirmadienį rado vietą, iš kurios Vytauto parke nukeltas suoliukas. Jis išmontuotas tvarkingai. Aplink yra įvairių spalvų dažų lašų.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis portalui kauno.diena.lt teigė nieko nežinąs apie minėtą suolą ir jo dingimą.

„Kreipimosi dėl leidimo pastatyti ar nudažyti vaivorykštės spalvų suoliuką Kauno savivaldybės administracija nėra gavusi, lygiai kaip ir pranešimo apie Vytauto parke stovintį suolelį. Apie dingusį suoliuką informacijos taip pat nebuvo gauta“, – į klausimus atsakė A. Pakalniškis.

Kreipimosi dėl leidimo pastatyti ar nudažyti vaivorykštės spalvų suoliuką Kauno savivaldybės administracija nėra gavusi.

Kauno policija duomenų apie dingimą taip pat neturi.

„Šiai dienai policija nėra gavusi pranešimo apie tiek nudažytą, tiek pavogtą suolelį. Teritorinis policijos komisariatas taip pat neturi tokios informacijos“, – komentavo policijos atstovai.

Jie nurodė, kad už vagystę Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse numatyta bausmė – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų. Už nedidelės vertės svetimo turto vagystę gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Policijai

Policijai portretas
O kas gresia už valstybinio turto gadinimą? Dažymą suoliukų be leidimo? Grafiti autoriai persekiojami, o vaivorykštiniai?

kaunietis

kaunietis portretas
Puikus darbas.

A.Q

A.Q portretas
Prie ko čia spalvos ?! - labai dailus tokiomis spalvomis nuspalvintas suoliukas ! - kuo daugiau spalvų mūsų gyvenime - tuo geriau ! , žvelkime plačiau-nebūkime tamsūs kaip sovietinės pufaikės !...
VISI KOMENTARAI 46
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių