Vairuotojas pripažįsta: pagavau žioplį, bet ar tikrai Kauno gatvėse visur tinkamas ženklinimas?

  • Teksto dydis:

Socialiniuose tinkluose vairuotojas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jis įvažiuoja į saugumo salelę. Vyras pripažino, kad nepastebėjo kelio ženklų, tačiau, pasak vairuotojo, dabar Kauno gatvėse daromos pertvarkos apsunkina eismą, siaurinamos gatvės, kad vietomis net neapsisuksi.

Eismo įvykis

Feisbuko grupėje „Kur stovi policija Kaune“ patalpintas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip automobilis važiuoja M. K. Čiurlionio gatve ir ties Tunelio gatve jis atsitrenkia į saugumo salelės bortelius.

Kaip galima suprasti iš vairuotojo, jis norėjo važiuoti tiesiai, tačiau nepastebėjo, kad trečia eismo juosta galima sukti tik link Girstupio gatvės. Visgi, jis atkreipė dėmesį, kad kelio ženklas turėtų būti labiau matomas, o apie posūkį turėtų įspėti ir dar vienas kelio ženklas kairėje kelio pusėje.

„Ar čia viskas gerai Kaune su kelio ženklinimu, salelėmis? Pagavau žioplį, nesiginčiju. Neieškau kaltų. Bet paskutiniu metu Kauno gatvėse kažkaip viskas daryta ir nepadaryta. Ištisinių, A juostų pridėta ten, kur jų visiškai nereikia. Apsisukimai perkelti ten, kur susiaurėja gatvė, kur per vieną kartą neapsisuksi. Ar kas planuoja, kažką analizuoja, ar svarbu pripaišyti ir neva taip dirbti?“ – feisbuko grupėje klausė anonimu likti panoręs internautas.

Siūlo atimti vairuotojo pažymėjimą

Po šiuo įrašu užvirė diskusija. Dauguma komentatorių nurodė, kad vairuotojas iš tiesų žioplas, mat važiuojant M. K. Čiurlionio gatve yra kelio ženklas, nurodantis, kad trečia eismo juosta galima sukti į kairę, o pirma ir antra – važiuoti tiesiai Tunelio gatve.

„Reikia važiuoti pagal taisykles pirma juosta ir nebus nesusipratimų“, – pasisakė Gytis.

„100 proc., kad tuo metu maigei telefoną, nežiūrėjai į kelią, todėl ir atsitrenkei, o dabar kaltina Kauno gatvių ženklinimą“, – rašė Deividas.

„Čia reikėtų klausti, ar tau su akimis viskas gerai, o ne su kelio ženklinimu, jei nematai prieš sankryžą, kad yra ženklas, nurodantis, jog iš trečios juostos tik į kairę galima sukti. Kaip tuščiame kelyje to nepamato?“ – kritikavo ir Karolina.

Nemažai internautų tikino, kad vairuotojui reikėtų dar pasimokyti Kelių eismo taisyklių ir dar kartą perlaikyti vairavimo egzaminą „Regitroje“.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ vaizdo įrašas.

Mato problemų

Tačiau buvo ir tokių komentatorių, kurie pritarė vaizdo įrašo autoriui, kad kai kuriose Kauno vietose iš tiesų daromos neapgalvotos eismo pertvarkos ir kai kur galėtų būti daugiau ženklų bei ant gatvių nubraižytų linijų.

„O kur ant kelio ženklinimas, kad posūkis tik į kairę? Teisingai darai, daryta, bet ne iki galo ir taip palikta“, – teigė Rokas.

„Kelio ženklai yra, bet ant gatvės tikrai galėtų būti nupaišyta rodyklė“, – antrino Olita.

„Na šiaip keista ta vieta. Jei nepažinočiau Kauno ir tos vietos, manau, irgi padaryčiau tokią klaidą. Tikiuosi mašina patvarkoma“, – rašė Paulius.

„Vairavimo nesiryšiu vertinti, bet išdėstytos problemos Kaune tikrai realios. Yra vietų, kai tikrai ypač ne vietiniams sunku susigaudyti, kaip pravažiuoti“, – pasisakė Rimas.

Kiti nurodė ir konkretesnes vietas, į kurias dėmesį turėtų atkreipti eismo specialistai. „Čia kai nuo Kauno pilies važiuoji link Šilainių Linkuvos gatve. Vos neužšokau ant dviračių tako, nes ten labai susiaurėja į vieną eismo juostą“, – nurodė Rimantas.

„Įdomu, kaip bus sutvarkytas Romainių kalnas, nes dabar atrodo, kad bus per siaura“, – pasvarstė Saulius.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Algis

Algis  portretas
Zenklas turi buti pastatytas 50m iki sankryzos, 10x ziurejau tik vienas zenklas yra ant pazios sankryzos pradzios, esant intensiviam eismui butu jau per velu rikiuotis....bet kaip sendien atsimenu kauno regitros egzaminuotojo zodziu.... per 5 automobilio korpusus turi grysti I desine kelio juosta jai ji laisva!!! Ir Tai regitra skaito Kristine klaida del kurios nepraleidzia egzamino... ir siame video akivaizdziai aiskiai matosi kodel regitros egzaminuotojo kelia toki reikalavima

Lioncius

Lioncius portretas
Tai, kad žiūrėdamas video ir pats tik iš 3 karto pastebėjau kur ženklas.

Giedriux

Giedriux  portretas
Pagal gatvių ženklinimą turi važiuoti kaip ralistas. Staigus juostų posūkis -per 5 m staiga pakeisti juosta. Tik ne ten pažiūrejai ir jau kitoj juotoj atsiduri.
VISI KOMENTARAI 44

Galerijos

Daugiau straipsnių