V. Putvinskio g. dėl avarijos iš po žemių ėmė veržtis vanduo, kranus teko užsukti 10 šeimų

  • Teksto dydis:

V. Putvinskio g. trūkus vandentiekio įvadui iš po trinkelių ėmė veržtis vanduo ir tekėti gatve žemyn. Dėl šios avarijos be vandens laikinai liko dešimt šeimų. 

„Kauno vandenų“ Avarinės tarnybos brigada greitai atrado avarijos vietą, išardė trinkeles ir tvarko vamzdį.

Vandens tiekimą atkurti tikimasi iki 18 val.

„Įvyko nedidelė avarija. Buvo greitai sureaguota. Brigada darbuojasi iš peties. Gyventojų laukia šventinis savaitgalis, vandens tiekimą stengiamės atstatyti kaip įmanoma greičiau“, – pasakojo „Kauno vandenų“ atstovė Vaida Bytautė.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Gyventojams žinutėmis išsiųsta informacija apie įvykį ir kiek laiko gali prireikti padariniams pašalinti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunas tvarkosi

Kaunas tvarkosi portretas
Gatves užasfaltavom - komunikcijų nesutvarkėm...

Kaunas

Kaunas portretas
Kokia čia bėda ,prarudijo seni vamzdžiai vandentiekio.Pakeis ir bus gerai. Kad tik tokios bėdos būtų.Bet nori algas gauti ir nieko neveikti,čia vat bėda su mūsų žmonėmis ,nes dirbti nenori.

Kaunas

Kaunas portretas
Kas dedasi su Vandenim Kaune ir Žaliakalnio rajone neaišku.Mokame brangiai už vandenį bet yra tokių namu kuriuose metai laiko nėra reikamo vandens spaudimo ,vandens spaudimas 3.2 atmosferos , turėtų būti 3.5 kaip tik tik tiek ir reikia.Atvyke vandenys aiškina kad viskas normalu.Sugadins vamzdynus tokių žemų spaudimu.Neturime šilto vandens nes canduo šildomas dujų katilų ,kuriame vanduo turi atidaryti vandens klapanus ir tada vyksta vandens šildymas.Bet kaip nera reikamo vandens spaudimo ,nera šilto vandens ,nes neatsidaro klapanai ir vanduo nešyla.Tikia bėda ir sprendimo nėra,daryk ką norį .Skaitliukai vandens nesisuka, nes vanduo vos bėga,mums reikia vandens ,mes mokėjome ir mokesime už jį ,bet negauname reikiamo vandens spaudimo.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių