Ūkio bankas kviečia kauniečius kartu švęsti Jonines Pereiti į pagrindinį turinį

Ūkio bankas kviečia kauniečius kartu švęsti Jonines

2009-06-23 12:20
Ūkio bankas kviečia kauniečius kartu švęsti Jonines
Ūkio bankas kviečia kauniečius kartu švęsti Jonines / Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

Tęsdamas savo dvidešimtmečiui skirtų renginių ciklą antradienį Ūkio bankas kviečia kauniečius ir miesto svečius kartu švęsti Jonines.

Šventės dalyvių laukia Rasų šventės apeigos, Jonų ir Janių pasveikinimas, šokiai, žaidimai, o taip pat įspūdingas laužas Neries ir Nemuno santakoje. Be to, renginio svečiai bus pakviesti ieškoti paparčio žiedo kartu su Ūkio banko dovanomis, paplaukioti Nemunu, pasigėrėti kitais trumpiausios metų nakties šventės renginiais.

Renginys vyks prieplaukoje prie „Combo“ restorano (adresas: Raudondvario pl. 107), tačiau jį girdėti bei matyti galės visi ir iš santakos, ir susėdę pakrantėse abipus Nemuno.

Renginio pradžia - 20.30 val.

Renginio svečiams į šventę organizatoriai rekomenduoja atsinešti iš lauko gėlių ir žolių supintų vainikėlių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų