Šleikštulį kelianti staigmena: ledų porcijos viduje rado užšalusį vabalą

Kauniečių šeimai nepasisekė pasimėgauti gaiviais vaisiniais ledais, mat vaikui pradėjus juos valgyti pasimatė, kad viduje – užšalęs vabalas. Gamintojai aiškinasi, dėl ko taip galėjo nutikti.

Kauno rajone gyvenanti moteris su portalu kauno.diena.lt pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti, jog ledų viduje – užšalęs vabalas. Moteris tikino, kad bendrovės „Premia KPC“ platinamais vaisiniais „Joker“ ledais dažnai mėgsta paskanauti, tačiau po pastarojo karto šiems ledams dabar jaučiamas tik pasišlykštėjimas. 

„Ledus pirkau ketvirtadienį vietinėje parduotuvėje, bet jų yra visur. Tai buvo vieni mėgstamiausių mano ledų. Šį kartą juos nupirkau ne sau, o vaikui. Važiuojant automobiliu jis juos valgė – atsikando kelis kąsnius ir staigiai atidavė porciją man. Sustojau kelkraštyje, nes nesupratau, kodėl jis nenori ledų. Tik sustojus pamačiau, kad jam kažkas ant veido užkritę. Pagalvojau, kad gal tikrus serbentus deda, nes tie ledai turi jų skonio, tačiau greitai supratau, kad tai ne uoga, o vabzdžio koja“, – pasakojo kaunietė.

Moteris tikino, kad dar viena vabzdžio koja kyšojo ir iš pačių ledų. Visas vabalas visas buvo užšalęs ledų porcijos viduje.

Skaitytojos nuotr.

„Vaikas, matyt, vieną tą koją išspjovė, kažką dar perkando, kad toliau valgyt nebenorėjo. Tai nebuvo prie šono prilipęs vabalas, o įšalęs viduje. Tai kažin ką dar galima rasti, gal yra vabalų ir kituose leduose?“ – kalbėjo pašnekovė.

Pagalvojau, kad gal tikrus serbentus deda, nes tie ledai turi jų skonio, tačiau greitai supratau, kad tai ne uoga, o vamzdžio koja.

Moteris apie tokį radinį iškart informavo ledus platinančią bendrovę „Premia KPC“. Šie atsiprašė klientės ir pranešė, kad susisieks su gamintojais, bandys išsiaiškinti šią situaciją. Tokią pat poziciją bendrovė pateikė ir portalui kauno.diena.lt.

„Šį produktą gaminame pas Lenkijos gamintoją po mūsų prekės ženklu „Jocker“. Gavę informaciją iš karto kreipėmės į gamintoją, pastarieji skubiai aiškinasi aplinkybes. Kai tik gausime oficialų jų atsakymą, galėsime pakomentuoti plačiau. Spėjame, kad pilant koncentratus galėjo patekti širšė, šiuo metu širšių metas, tačiau tai tik mūsų spėjimas, laukiame oficialaus atsakymo“, – nurodė bendrovės „Premia KPC“ administratorė Vaida Charlamovienė.

Skaitytojos nuotr.

Kiek vėliau bendrovės „Premia KPC“ atstovai atsiuntė oficialų gamintojo atsakymą.

„Remdamiesi  gautu skundu dėl vabzdžio leduose „Jocker dark“, partijos numeris 000119033, išanalizavome gamybos procesą. Visi gamybos etapai vyko teisingai, neatitikimų nepastebėta.

Užtikriname, kad Objekte yra įdiegtas kenkėjų užkrėtimo prevencijos metodas. Visos gamybos ir sandėliavimo patalpos yra apsaugotos nuo graužikų, skraidančių ir bėgiojančių vabzdžių, naminių ir miško gyvūnų bei paukščių. Kenkėjų prevencija ir kontrolė perduodama trečiosios šalies įmonei, kuri periodiškai atlieka patikrinimus ir stebi apsaugos nuo kenkėjų įrangos būklę.

Dėkojame, kad pateikėte skundą. Kiekviena užuomina apie mūsų gaminių neatitikimus suteikia mums pagrindą tolesniam tobulėjimui. Darysime viską, kad panaši situacija nepasikartotų ateityje.“


Šiame straipsnyje: Premia KPCJoker ledaivaisiniai ledaileduose rado vabaląledai su vabaluskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

pratina prie tarakonų,

pratina prie tarakonų,  portretas
nes tradicinė gyvulių mėsa naujiems komjaunuoliams ir robotams neekologiška nesveika ?

Puikiai matosi

Puikiai matosi portretas
kad tai sirses nabaznikas, nera ko stebetis kad kazkokiu budu ji pateko gamybos metu nes sirses megsta skraidyti prie tu kurie valgo butent tokius vaisinius ledus , as irgi pries lygiai savaite valgiau tokius ledus , tai skraide ir net ne po viena o maziuasiai 4 sirses , tai nera ko stebetis :D

na

na portretas
pagasl Švabą ne tik vabalus valgysim...kažin ar teks iš vis valgyti...kas dabar vyksta ir iki ko eina mūsų gyvenimas...pradžia korona - priverstiniai skiepai...paskui karas...Lietuva prigrūsta kitataučių juodulių apvyniotom galvom, kiti su sijonais...treti rusai...tipo ukrainiečiai, kurie savo gimtosios kalbos nemoka...neaišku ką čia pas mus užleido kas bus toliau kaip mes gyvensime...tiek milijardų aukoja...tik nesuprantu kokiu tikslu...juk jiems padeda visa ES...vis maža...tai tas vabalėlis prieš visą mūsų gyvenimą chaosą ...niekis
VISI KOMENTARAI 49

Galerijos

Daugiau straipsnių