Savaitgalį Kaune – istorinė krepšinio šventė ir visiems atvira oficiali Eurolygos fanų zona

  • Teksto dydis:

Gegužės 19–21 d. Kaunas gyvens krepšiniu – šiomis dienomis „Žalgirio“ arenoje vyks ne tik Kauno miestui, bet ir visai Lietuvai istorinis Eurolygos finalo ketverto turnyras. Jame dėl geriausios titulo varžysis keturios stipriausios 2022–2023 m. sezono Eurolygos komandos: Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“, Pirėjo „Olympiakos“, Madrido „Real“ ir Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“.

Nors bilietai į varžybas jau seniai iššluoti, nespėjusieji jų įsigyti krepšinio dvasią galės pajusti didžiausioje sirgalių erdvėje – oficialioje Eurolygos fanų zonoje, Vienybės aikštėje, esančioje vos 13 minučių kelio pėsčiomis nuo „Žalgirio“ arenos. Fanų zona bus atvira nuo penktadienio, gegužės 19 d., iki sekmadienio, gegužės 21 d., 10–23 valandomis. Patekimas į ją laisvas ir visiškai nemokamas. Kiekvienas, norintis pasidžiaugti krepšinio švente, žiūrėti finalines kovas didžiuliuose ekranuose ir susikurti išskirtinių prisiminimų – laukiamas čia.

Daug krepšinio, muzikos ir ypatingų konkursų

Dar viena galimybė pamatyti Eurolygos finalo dalyvius iš arčiau lauks laimingųjų, spėjusių įsigyti riboto tiražo bilietus į specialų Eurolygos finalo ketverto (Tipoff) renginį, vyksiantį prieš oficialų Eurolygos fanų zonos atidarymą. Jo metu į sceną žengs būsimų tituluotų komandų – „Monaco“, „Olympiakos“, „Real“ ir „Barcelona“ – herojai. Bilietus galima įsigyti čia.

Negalintys patekti į šį renginį, neturėtų nusiminti – finalo ketverto žvaigždės ir Eurolygos ambasadoriai Vienybės aikštėje apsilankys šeštadienį, kur visą dieną vyks specialūs renginiai, o vakarą vainikuos nemokami lietuvių poproko atlikėjos Beatrich ir DJ Jovani koncertai.

Visą savaitgalį Eurolygos fanų zonoje netrūks ir gyvo krepšinio: vyks įvairios varžybos ir turnyrai, kuriuos bus galima ne tik stebėti, bet ir juose dalyvauti – 3x3 turnyrai vyrams ir moterims, U16, U18 (į juos registruotis galima čia), „One Team“ užsiėmimai su finalo ketverto ambasadoriais ir žaidėjais, tradicinis „slam dunk“ konkursas su geriausiais Eurolygos krepšinio turnyro „Adidas Next Generation“ žaidėjais, tritaškių metimo varžybos, Kauno „Žalgirio“ šokėjų pasirodymai.

Kauno m. savivaldybės nuotr.

Norintys iš šio savaitgalio parsinešti ne tik geriausių prisiminimų, bet ir ypatingų dovanų, galės dalyvauti įvairiose veiklose ir laimėti daugeliui sirgalių svarbius prizus – bilietus į finalo ketverto varžybas, pasirašytus krepšinio kamuolius ar bilietus skrydžiui į Stambulą.

Eurolygos fanų zonoje veiks ir „Turkish Airlines VR Experience“ stendas, kuriame sirgaliai galės išbandyti virtualios realybės akinius bei pasinerti į unikalią Eurolygos patirtį, bus įrengtas riedlenčių parkas, maisto ir gėrimų erdvės, o „Share Box Trophy Picture“ stende visi norintys galės įsiamžinti su Eurolygos trofėjumi.

Po krepšinio ir tarp jo: ką Kaune nuveikti šį savaitgalį

Galimybių žiūrėti tiesiogines Eurolygos transliacijas netrūks visame mieste: Kauno „Akropolis“ atlaisvina savo Renginių aikštę patiems aistringiausiems krepšinio sirgaliams ir kviečia stebėti Eurolygos varžybas drauge, tokią galimybę suteiks ir dauguma barų bei restoranų.

Visgi norintys šiek tiek atitrūkti nuo krepšinio ir pasinaudoti galimybe geriau pažinti Kauną, galės tą padaryti tiek savarankiškai, tiek vedami gido: pavyzdžiui, šeštadienį nuo Nepriklausomybės aikštės iki šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos tęsis festivalio „Kaunas BandFest 2023“ muzikinės stotelės, o Kauno turizmo informacijos centras visą savaitgalį nuo 12 val. kvies į kaunastiškas ekskursijas anglų kalba (registruotis galima čia).

Kauno m. savivaldybės nuotr.

Pačius kaunietiškiausius dalykus Kaune atrasti padės ir naujausias bei kaunastiškiausias „It’s Kaunastic“ žemėlapių maršrutas, sudarytas remiantis vietinių patarimais, vis grįžtančių svečių įspūdžiais ir kauniečių apklausomis. Jį nemokamai galima rasti Kauno turizmo informacijos centre (Laisvės al. 36), kituose informaciniuose taškuose arba čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
chronių susirinkimas , nieko susijusio su sportu

Anonimas

Anonimas portretas
Puiki svente!

Nuo gimimo kaunietis

Nuo gimimo kaunietis portretas
Valio Kaunui, o Vilniuje nacionaliniame stadione planuojamas LGBT paradas su grupinėmis varžybomis į vieną krepšį.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių