Vairuotojų dėmesį blaškė sankryžoje vėliavėles siūlęs vyras

Šią savaitę kauniečiai, važiavę automobiliais Šiaurės ir Savanorių prospektų sankryža, turėjo atkreipti dėmesį į jaunuolį, kuris pažeidinėjo kelių eismo taisykles vaikščiodamas neleistinoje vietoje ir vairuotojams siūlydavęs pirkti vėliavėles.

„Šiaurės ir Savanorių prospektų sankryžoje ketvirtadienį pamačiau jauną vyrą. Užsidegus raudonam šviesoforo signalui jis prieidavo prie sustojusių automobilių ir siūlydavo Lietuvos vėliavėles. Vyras rankoje laikė kelias vėliavėles. Nė vienas vairuotojas lango neatidarė ir vėliavėlėmis nesusidomėjo“, – portalui kauno.diena.lt pasakojo Kalniečių mikrorajono gyventojas Erikas.

Kai užsidegdavo žalia šviesa, „verslininkas“ pasitraukdavo nuo kelio važiuojamosios dalies į Šiaurės prospekte esančią skiriamąją žalią juostą. Tada įkyruolis laukdavo, kol vėl užsidegs raudona šviesoforo šviesa ir jis galės toliau vairuotojams siūlyti vėliavėles.

Nė vienas vairuotojas lango neatidarė ir vėliavėlėmis nesusidomėjo.

„Prieš kelerius metus šioje sankryžoje esu matęs kelis vyrus, kurie taip pat siūlė pirkti ar vėliavėles, ar trispalvius kaspinėlius. Supratau, kad jei vairuotojas arba keleivis paimtų kišamą vėliavėlę, iš jo būtų paprašyta pinigų. Vis dėlto lengvabūdžių, lengvai besiskiriančių su pinigais, taip ir neišvydau“, – teigė Erikas.

Kaunietis apgailestavo, kad šį „verslininką“ pamatė ne būdamas šalia, o važiuodamas autobusu.

„Todėl ir nuotraukos prastesnės kokybės. Jei  atsidurčiau šalia to žmogaus, būtinai pasidomėčiau jo „verslo specifika“. Akivaizdu, kad tokia veikla yra nelegali, blaško vairuotojų dėmesį, nes vyras pėdina ten, kur pagal kelių eismo taisykles vaikščioti negalima“, – sakė Erikas.

Panašių „verslininkų“ vasarą galima išvysti pajūryje, jų pasitaiko Lietuvos miestų kavinėse. Įkyruoliai paplūdimyje ar kavinėse kaišioja visokius menkniekius, o tada kaulija pinigų. 

„Visiems patarčiau nesileisti kvailinamiems, nieko iš tokių prekeivių nepirkti“, – davė patarimą pilietiškas kaunietis.


Šiame straipsnyje: skaitytojo naujienaSavanorių prospektasŠiaurės prospektassankryžavairuotojaivėliavėlėssiūlė vėliavėles

NAUJAUSI KOMENTARAI

Kibirss

Kibirss portretas
Nubaust toki tipa uz pazeidimu lavina.

Domas

Domas portretas
Geriau tegul dirbti eina. Dykaduoniu ir taip daugiau nei reikia.

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau tegu vaikinas kažką siūlo ,parduodamo nevagia.O čia komentuoja galimai tik vagis ir pašalpiniai.Šaunuolis vaikinas.
VISI KOMENTARAI 29
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių