Premjeras apie koronaviruso protrūkį Kaune: šis atvejis verčia skubiai reaguoti

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad keliolikos koronavirusu užsikrėtusių užsieniečių atvejis verčia skubiai reaguoti, todėl ketvirtadienį planuojama operatyviai priimti būtinus sprendimus dėl saugių kelionių ir apsaugos priemonių.

„Tik grįžome iš Lenkijos. Buvau nuolat operatyviai informuojamas apie situaciją Lietuvoje ir matau, jog keliolikos COVID-19 užsikrėtusių užsieniečių atvejis verčia skubiai reaguoti“, – feisbuke trečiadienio vakarą parašė Vyriausybės vadovas.

Jo teigimu, būtinus sprendimus ketinama apsvarstyti ketvirtadienį vyksiančiame Vyriausybės COVID-19 komiteto posėdyje.

„Svarstysime saugių kelionių ir apsaugos priemonių klausimus. Išklausysime specialistų ir operatyviai priimsime būtinus sprendimus. Apie juos informuosime visuomenę. Privalome imtis maksimalių prevencijos priemonių, nes nebenorime dar keliems mėnesiams sustabdyti šalies gyvenimo“, – teigė S. Skvernelis.

Privalome imtis maksimalių prevencijos priemonių, nes nebenorime dar keliems mėnesiams sustabdyti šalies gyvenimo.

Praėjusią savaitę premjeras paprašė šios savaitės Vyriausybės posėdžiui parengti projektą dėl būtinųjų apsaugos priemonių taikymo viešajame transporte, prekybos vietose ir uždaruose renginiuose.

Tuo metu S. Skvernelis teigė negalintis pasakyti, kad šis projektas bus priimtas ir privalomas kaukių dėvėjimas bus grąžintas, taip pat pridūrė besitikintis, kad grįžti prie privalomų nurodymų neprireiks.

Antradienį pranešta apie 18 iš Uzbekijos atvykusių asmenų užsikrėtimą koronavirusu, jie visi atvyko dirbti tolimųjų reisų vairuotojais į Kaune registruotą įmonę „Hegelmann Transporte“.

Šiuo metu tiriama apie pora šimtų šios įmonės darbuotojų, Kauno miesto savivaldybės duomenimis, jau nustatytas ir dar vienas – 19 atvejis.

Lietuvoje iki šiol patvirtinta beveik 1900 koronaviruso atvejų, registruotos 79 mirtys.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vergija

Vergija portretas
Kaune susiklostė ekstremali situacija, kokių saugumo priemonių ketina imtis miesto vadovai, kad panašios situacijos nepasikartotų ateityje. Kol tęsiasi reali COVID užkrato grėsmė, reikia uždrausti įmonių ydingą praktiką parsivežti pigiai apmokamą darbo jėgą iš trečiųjų šalių. Valstybė iš ES gautų milijonų privalo remti verslo įmones, įdarbinančias savo šalies piliečius. Kada bus pažabota transporto įmonėse įteisinta samdinių vergovė ir slepiamos pajamos.

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Jei įmonė nemoki reikia įdarbinti savo piliečius ir dirbantiems mokėti pašalpą.O ne jei yra darbo,o nedirba,mat mažai moka,nemokėti pašalpų.O automobilių savininkų atstovas ,kad išlaikymą turime apmokėti mes visi nesutinku.Tegu moka iš savo kišenės viriausybė ir verslininkai.Jie kalčiausi už viska.

ne reaguotojas

ne reaguotojas portretas
, o turist s waršawy :) Uzbekai jau nuo liepos 2 dienos sirgdami šlaistosi, o jis mat imituos skubų reagavimą :)
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių